Wpis z mikrobloga

W tym tłumie postów a Axelio chciałam napisać coś o Iroiro i sprostować jedną rzecz, Natalia nie miała problemu z krytyką. Wydaje mi się że takie widzenie hejterów wszędzie to był bezpośredni wpływ Axelio, albo nawet sam pisał komentarze na jej profilu. Natalia sama potrafiła się mnie zapytać o krytykę jej rysunków i na dodatek tej krytyki słuchała, robiła postępy i się tym jarała. Nigdy nie usłyszałam od niej złego słowa, a nawet mi dziękowała za pomoc.

Jest mi strasznie smutno, że to skończyło się w taki sposób bo dziewczyna miała całe życie przed sobą i mogła jeszcze tak wiele zrobić.

#axeliocontent #iroirocorner #afera
  • 17
@Jeleniowa: Problem konta @iroirocorner polegał na tym że kuc miał do niego dostęp i często pisał w jej imieniu oraz dyktował jej co ma pisać - nawet na jednym "lajwie" mówił jej kogo czarnolistować. Swoja drogą dziwi mnie to że kucelio po którym wszyscy jechali/jadą na wykopie i wie że w komentarzach nikt na siłę nie będzie słodził polecił jej założenie konta na wykopie i prezentacje swojej twórczości która w 95%
@Jeleniowa:

Wydaje mi się że takie widzenie hejterów wszędzie to był bezpośredni wpływ Axelio, albo nawet sam pisał komentarze na jej profilu.


Coś takiego niegdyś napisał (patrz screen). Więc wpływ na pewne rzeczy miał.
Czy pisał z jej konta - momentami tak to wyglądało, ale pewności brak - a teraz to można wszystko powiedzieć ehhh.

I tak przykro, wchodziłam i sprawdzałam te jej stronki, by zobaczyć czy się twórczo i jako
niesepomoc - @Jeleniowa: 
 Wydaje mi się że takie widzenie hejterów wszędzie to był b...

źródło: comment_8S04uI6TEH2HsvTHfEBBnysOhVZHKDrU.jpg

Pobierz
@tylkoczytam:

Swoja drogą dziwi mnie to że kucelio po którym wszyscy jechali/jadą na wykopie i wie że w komentarzach nikt na siłę nie będzie słodził


Dokładnie o tym samym pisałam z dwa miesiące temu? Że było to świadome/nieświadome rzucenie dziewczyny na pożarcie - ale zdaje mi się, że on tak samo jak w przypadku swojej wiedzy o retro grach - to średnio wiedział jakiej jakości są jej rysunki, bo najzwyklej w
@Jeleniowa co ma wspólnego krytyka obrazka z krytyką kogoś jako osoby: jej zachowan, postawy, wszystkiego co definiuje nas jako ludzi?
Nic
Twoje doświadczenia nie są podstawą do wysnuwania takich wniosków. Każdy człowiek jest wrażliwy na niespodziewaną krytykę
@FiziaMizia: może powinnam sprecyzować, że mi chodzi tylko o konstruktywną krytykę jej twórczości, bo z tym było najwięcej kontrowersji. Teraz coraz więcej ludzi ma wątpliwości czy to co było pisane na wykopie to w ogóle były jej zachowania czy jej wybuchowego kuc-chłopaka. Zresztą Natalia sama pisała w mailu który Axelio tu zmaieścił wczoraj, że krytykę innych trzeba czasami przyjąć.

Oczywiście zgadzam się że mało ludzi dobrze znosi niespodziewaną krytykę w takim
@Jeleniowa: nie zagłebiam się w tę aferę, ale czy Ty jesteś normalna, żeby osądzać, czyja to była wina? Jesteś sądem? Podejrzewam, ze znałyscie się z internetu, a Ty już wiesz czyja to była wina. Opanuj się, bo to jest prawdziwy dramat ludzki, a Ty sobie tu urządzasz CSI.
@Jeleniowa: przecież piszesz, ze widzenie hejterow wszędzie to był wpływ jej chłopaka. Czyli jasno sugerujesz, ze miał on wpływ na jej negatywne odczucia. #!$%@?ąc od Twojego braku logiki, dlaczego się wtrącasz w tak intymne sprawy obcych ludzi? Jeśli masz jakieś ważne informacje, zapewne Policja chętnie Cię przesłucha. W przypadku samobójstw Policja przesł#!$%@? zawsze wszystkich bliskich osoby oraz ludzi, którzy mogą coś wiedzieć. Zatem jeśli uważasz, ze coś wiesz, to zamiast tutaj
dominacja tagów animu.


@niesepomoc: Jedyne co wyszło to to, że była na tych tagach powszechnie nielubiana a jeden z trzech największych animetagów toczył z nią regularną wojnę.
Zastanawiam się jak wielki wpływ na to miał kucelio.
Bo wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby nie reagowała na jakąkolwiek krytykę (nawet merytoryczną) tak jak reagowała. A jestem pewny, ze Axelio miał na to wpływ.
@Pas-ze-mna-owce:

Jedyne co wyszło to to, że była na tych tagach powszechnie nielubiana a jeden z trzech największych animetagów toczył z nią regularną wojnę.


Yup

Bo wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby nie reagowała na jakąkolwiek krytykę (nawet merytoryczną) tak jak reagowała. A jestem pewny, ze Axelio miał na to wpływ.


No miał, sam o tym pisał - patrz screen wyżej wyżej.

No cóż, dziewczyny już z nami nie ma - nic więcej
@Pas-ze-mna-owce:

Powiem więcej. Jeden użytkownik specjalnie na Magnificon pojechal po to by denerwować ją na żywo.

Aż tak? I co, skończyło się na czczym piehdoleniu czy faktycznie coś podziałał?

Masz zablokowane PW, więc napisze tutaj: uwielbiam to ten wizerunek najmłodszej Starkówny ;)

Dzięki - nie miałam zielonego pojęcia czemu, samo sie pozmieniało (absurdalnie to brzmi, ale to akurat prawda).
i
Valar morghulis, winter came for house f.