Wpis z mikrobloga

@Raffael: @WyciekMarmolady: Pajarito con Hierbas, owszem dobre, trochę smakuję jak miętowa herbata z dodatkiem yerby ( ͡° ͜ʖ ͡°) na zimno również dobrze wchodzą stosunkowo tanie CBSe, jednak jeżeli chodzi o terere moim faworytem jest jak na razie taragui marakuja, wcześniej lubowałem się w verde mate, ale szybko mi się przejadły (mam 5 smaków a już teraz każdy smakuje dla mnie tak samo).
@WyciekMarmolady: w takich sytuacjach zawsze najlepiej zamówić sobie kilka próbek i najtańsza bombillę. Jak Ci posmakuje to wtedy możesz poczynić dalsze inwestycje. Co do yerby idealnej na upały (które już się kończą) polecam Cactus de Juarez. Idealna do #terere. Opuncja figowa jest genialna. Ja jak siedzę na działce często mieszam ją z innymi i piję na chłodno (temp. wody ~40oC) z dodatkiem świeżej mięty.
Pobierz europa - @WyciekMarmolady: w takich sytuacjach zawsze najlepiej zamówić sobie kilka p...
źródło: comment_9hn7VQ33d4EKM9KUq5dY2idjeuKO07Qy.jpg
@WyciekMarmolady: Serdecznie polecamy zajrzeć w nasze progi :) . A co do konkretnych yerb do picia na zimno, warto szukać produktów oznaczonych hasłem "terere", bo tak też zwie się yerba serwowana z chłodną wodą. Tak naprawdę sprawdzi się też dowolna inna yerba z naszymi własnymi dodatkami - soki, owoce, ziółka. Warto eksperymentować.