Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z obietnicą robię kolejne #rozdajo tym razem do wygrania klawiatura Microsoft Sidewinder X6 (pic. rel) aby wziąć udział w losowaniu należy dodać do obserwowanych mój profil oraz zaplusować ten wpis (jeżeli osoba zaplusuje tylko wpis nie bierze udziału w rozdajo), losowanie przez #mirkorandom 24 Sierpnia tj. Piątek za dwa tygodnie i wysyłka oczywiście na koszt osoby wylosowanej (jeżeli nie będzie zainteresowania po prostu klawiatura poleci do kosza ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Powodzenia Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#rozdajo #komputery #pcmasterrace
D.....1 - Witajcie Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z obietnicą robię kolejne...

źródło: comment_1rXULslE8ztl3rUpaQHBjjdxb5VG4HPq.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem wam podziękować za tak duże zainteresowanie #rozdajo które miałem okazję organizować. Oczywiście chciałbym ogłosić zwycięzce, szczęśliwcem okazał się @Nanuno jesteśmy już po rozmowie oraz ustaleniu wysyłki nagrody, w Poniedziałek paczka poleci do zwycięzcy z klawiaturą gamingową w zawartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz chciałem podziękować za zainteresowanie a zarazem zaprosić do kolejnego #rozdajo które już niedługo organizuję, mam trochę fantów na rozdanie także kto chce być na bieżąco zachęcam do obserwowania mojego profilu
D.....1 - Witajcie Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem wam podziękować za tak d...

źródło: comment_Kw0ZOGXyI7uEHM3KaxTUbBEZo8yYU21T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Destruktor91: jak już tak lubisz rozdawać, to możesz też tworzyć konkursy umiejętności:
a więc, informujesz że np. w sobote o 20:00 wrzucisz jakiś zadanie do wykonania.
kto pierwszy zadanie rozpracuje, ten wygrywa.
zadania mogą być o najprzeróżniejszej tematyce:
1. do wygrania: Mysz Gamingowa
zadanie: jakieś pytanie z wiedzy o
  • Odpowiedz
  • 0
@Nightmare16 Myślałem nad czymś takim coś w stylu fant i zdanie tylko że ja trochu leniwy jestem, wolę wrzucić posta i później losowanie zrobić jak każdy sobie zaplusuje ()
  • Odpowiedz