Wpis z mikrobloga

@Ratata18: @Saber9321: pupa jest mocniej ukrwiona, a przy tym mniej nawilżona niż cipka, więc łatwiej jest się skaleczyć, łatwiej pękają naczynka krwionośne, ergo łatwiej jest się zarazić hiv/aids.

Teoretycznie fajniej jest w pupę bez gumy (która kilka razy potrafiła mi pęknąć przy analu) jednak jest to związane z wyższym ryzykiem zarażenia się chorobami.

Wniosek: najpierw stały partner/partnerka któremu ufamy, później wspólne badania na Hiv (w Polsce badania są bezpłatne i
  • Odpowiedz
@Saber9321: anal jest ciaśniejszy. Zawsze to jakieś urozmaicenie. W dodatku cipka czasami ma okres, a wtedy w zależności od dziewczyny można lub nie. Moja lubiła wtrakcie w konsekwencji poszewka poszła do wyrzucenia, a na materacu jest wielka, niezmywalna plama (praktycznie nowego materaca za tysiaka trochę głupio wywalić).
  • Odpowiedz
Ignorantem nie jestem. Jakiś link do jakiegoś artykułu czy coś, a może rady jakieś ? możesz napisać coś o kobietach jakie one są w dzisiejszych czasach ?
  • Odpowiedz
nie rozumiem chęci zagłębiania się w drugi otwór.


@Leilhani: pewnego slawnego alpinistę Tanholda Messnera zapytano kiedyś, dlaczego chodzi po górach. Tanhold odpowiedział: bo istnieją!
  • Odpowiedz
@Leilhani: jeszcze takie jedno, drobne pytanie. Ale tak szczerze, ile znasz kobiet, które w sposób świadomy ćwiczą mięśnie Kegla w celu bardziej udanego życia seksualnego?

Bo z moich obserwacji większość kobiet dowiaduje się o ich istnieniu dopiero podczas szkoły rodzenia, gdy okazuje się, że ich wyćwiczenie (oraz oddychanie przeponą) powinno ułatwić im poród?
  • Odpowiedz
@Leilhani: no tak, w końcu wystarczy leżeć jak kłoda a desperat i tak będzie zadowolony...

p.s. tylko później się nie dziwcie, że Polki potocznie są uważane za kiepskie w łóżku.
  • Odpowiedz
Jak się spotykasz z rozjechanymi dziurami, to się nie dziw


@Leilhani: szczególnie po porodzie są takie mega ciaśniutkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak kobieta wcześniej nie ćwiczyła jak zrobić facetowi dobrze to tym bardziej będzie to miała w dupie po ciąży.
  • Odpowiedz