Wpis z mikrobloga

  • 73
@Init0 GPS ok, ale już wyżej Ci odpowiedzieli co można z nim zrobić ;) Najprostsze rozwiązania czasami są najlepsze, więc ja montuję odcięcie zapłonu/pompy + opóźnienie odcięcia dla zaskoczenia. Chyba jedna z najskuteczniejszych metod antykradziezowych.
  • Odpowiedz
@bdfi3: Ja jeszcze w zyciu nie mialem alarmu i jakos zyje. Nawet jak ostatnio pytalem w salonie, przy okazji zakupu nowego auta, to powiedzieli, ze jeszcze nigdy nie montowali nikomu i ze to raczej na rynek wschodni takie zabawy:)
  • Odpowiedz
Najprostsze rozwiązania czasami są najlepsze, więc ja montuję odcięcie zapłonu/pompy + opóźnienie odcięcia dla zaskoczenia.


@bdfi3: I tracisz gwarancję.
  • Odpowiedz
@bdfi3: No wlasnie nie, bo nawet probowalem to w Niemczech zalozyc, ale nikt nie wie jak to zrobic, bo nikt tego nie robi.

Jak 10 lat temu sprzedawalem moje auto kupione w PL i pokazywalem jakie mam zabezpieczenia, to jak na idiote sie patrzyli.
  • Odpowiedz
@Przegrywhere: Poinformowałem właściciela samochodu o twoim komentarzu. W odpowiedzi dostalem informację, że poinformował policję o poszlace w śledztwie. Ciekawe czy na przesluchaniu przedstawisz chłopaków z którymi rozbierałeś samochód.
  • Odpowiedz