Wpis z mikrobloga

@Jebwleb: idz durniu do pierwszego lepszego szpitala z oddzialem dzieciecym, zobacz ile sprzetu jest z wospu, jak juz ci sie zrobi glupio to wejdz na stronke wospu i poczytaj sprawozdania finansowe a pozniej zamknij morde i wplaca piedziadze, bo to jedyna okazja zeby kupic cos nowego to tych szpitali
  • Odpowiedz
@komodus91: nie kłam podobno Owsiak chodzi po szpitalach i sam przykleja te serduszka na sprzęcie żeby niby to on kupił a tak naprawdę pieniędzo wydaje na narkotyki i nowe mieszkania.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: ogolnie mam #!$%@? jak ktos klamie albo trolluje jakies gwiazdeczki showbizu czy inne polityczne swinie, ale nic mnie bardziej nie #!$%@? jak czepianie sie Owsiaka, 25 #!$%@? lat i raz, ze wam sie dalej chce trollowac, dwa inni serio wierza w to, ze on jest jakims #!$%@? przywodca osi zla. To juz trwa tyle, za sa ludzie ktorzy zyja dzieki aparaturze z wospu i maja dzieci ktore tez zyja dzieki
  • Odpowiedz
@Jebwleb: jezeli gosciu jest w stanie przez cwierc wieku lepiej wyposazac szpitale dzieki swoje zbiorce niz nasza sluzba zdrowia to mysle, ze ma o polityce wiecej do powiedzenia niz ci wszyscy marni ministrowie co jedynie potrafia #!$%@? cos czego juz sie nie dalo bardziej #!$%@?.
  • Odpowiedz
@rubikoon: ile tego sprzetu kupil przez tyle lat czlowieku, serio zobacz sobie w szpitalach na oddzialach dzieciecych ile tego jest w prawie kazdym szpitalu, wszystkiego nie kupi bo sie nie da ale kupi naprawde sporo tego sprzetu do tego czy dyskusyjnych firm to nie wiem, wiem ze to dziala i pomaga, czesto ratuje zycie. Ty bys chcial zeby on cale szpitale budowal? #!$%@? udajemy, ze jestesmy krajem zachodnim tym liderem w
  • Odpowiedz