Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Wygryw11 a tak dla twej wiadomości mam żonę i dziecko i jakoś jak ktoś zrobi zdjęcie mojemu dziecku to nie uważam że jest pedofilem, właśnie smutne to że w tych czasach wszystko uważa się za pedofilie, od kiedy dziecko kiedy wbije się w kadr zdjęcia to pedofilia typie? Biedny człowiek chory umysłowo, no cóż. Lecisz na bloka bo jesteś mało myślący strasznie.
  • Odpowiedz
@VCO1: Talibowie xD Chyba obowiązuje jakaś etykieta ubioru na ulicy, no #!$%@?, ciekawe czy jakby jakaś stara baba 90+ się tak ubrała to też byś tak pisał, ale bo fajna młoda to niech chodzi... Albo facet jakby w samych gaciach chodził tak że widać #!$%@? aż by się wylewał z majt.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wygryw11 ty uważasz że to zdjęcie robiłem ja? Gołym okiem widać że to foto z USA, po logu Mc Donald. Nie kazda fotka wrzucona na ten tag musi być zrobiona osobiście.
  • Odpowiedz
Brawo. Nasze żony, córki, siostry i matki to #!$%@?. Szacun dla Arabów za ich patriarchat i zdrowe, starożytne podejście do kobiet. Jakby jeszcze w Islamie był kult ciała jak w starożytnej Grecji (kalos kagathos), to już dawno zostałbym muzułmaninem.
  • Odpowiedz
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.