Wpis z mikrobloga

@Borgwarners #!$%@? o 3 zł, bo @JaaGud podała nieaktualny kurs, serio? Niczego to nie zmienia przy kwocie rezerwacji na 800 PLN, ale musiałeś wykazać "bujdy" Mirabelki z nadzieją, że może jednak Ty zgarniesz prowizję?.. Kasa kasą, ale kurde chociaż trochę szacunku na wzajem.
@BaZyL4: Nie pierwszy raz wykazuje nieaktualny kurs własnie po to by "z nadzieją ona zgarnęła prowizję"
Jak już komuś oferujemy swojego reflinka i wiadomo, że mamy również z tego korzyść to bądźmy szczerzy wobec innych Mirasów a nie , jak janusze , zawyżamy kwoty by zamydlić komuś oczy...
Akurat ja staram się zawsze pisać dokładnie tak, jak jest w rzeczywistości.
Napisane zostało ok. 95zł i jest to NAJLEPSZE PRZYBLIZENIE ostatniej mojej nagrody, co do 1zł.

Nie ma czegoś takiego jak aktualny kurs dla nagrody, bo jeśli macie podpiętą kartę w PLN to i tak bank przelicza po swoim kursie i dolicza jeszcze prowizję. Akurat ten temat mam dość dokładnie przerobiony i różnice są gigantyczne. Przy nagrodzie 25$ różnica dochodzi do
Tak się składa, że regularnie dostaję zwroty za polecenie 25 USD od 4 miechów i ani razu nie przyszło mi więcej jak 94 zł...
"Bank przelicza po swoim kursie i dolicza prowizję" A czy kiedykolwiek ktoś widział aby w banku był kurs lepszy jak w tradycyjnym kantorze? Banki żłopią na kursie o 2-3 grosze więcej niż kantor, to idąc tym tropem w tradycyjnym kantorze musiałby być kurs 3,85+/- aby wyszło te 94