Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
Wczoraj wróciłem ze swojego pierwszego #woodstock #polandrock!
Było zajebiście i mam kolejny przykład, żeby nie wierzyć w stereotypy i narrację mediów.
Warto było i długo to zapamiętam a: nie ćpałem, nie ruchałem randomów, nie taplałem się w gównie zamiast tego myłem się co kilka godzin, bo temperatury masakryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedzcie mi skąd się bierze tyle hejtu na ten festiwal? Pytam z ciekawości, bo serio tego nie widziałem...

Ps

  • 39
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi skąd się bierze tyle hejtu na ten festiwal


@Heibonna: klasyg
bo młodzi się bawią to na pewno chlają, ćpają, dupy dają, smród burd i ubóstwo
na dodatek wykopki co nie bywają piszą z zazdrości różne głupoty :D
  • Odpowiedz
@Heibonna: ZAMKNIJ SIĘ.

Pjona, to też był mój pierwszy Wood, Niby bawiłam się dobrze, ale odór i widok tych kibli, tony śmieci i typ wymiotujący w pociągu, którym wracałam długo mnie nie opuszczą.
  • Odpowiedz
@Matricaria: @Heibonna: Wg mnie atmosfera gorsza na tym woodstocku, może tak mocno temperatura wykończyła wszystkich. Toi toie za to lepiej niż zwykle i mam wrażenie, że chyba było więcej.
Mimo inicjatywy "Zaraz będzie czysto", też chyba trochę więcej śmieci - szczególnie pod zimnymi kranami, z tego co pamiętam z reguły tam nic nie leżało ale mogę się mylić, bo korzystałem pierwszy raz ze względu na pogodę, tak to zawsze na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Matricaria: ja sobie zachwalam toiki po lewej stronie ASP, było nawet czysto (a jestem osobą, która musi raz dziennie zaliczyć dwójeczkę).
Śmieci było sporo szczególnie w okolicy Dużej Sceny i tego lasku, ale to raczej ciężko uniknąć na takiej imprezie... Ponownie polecam okolice górki ASP - wegewioska, kuglarze czy politechnika trzymały poziom. Myślę, że dużo zależy od rejonu obozu.
  • Odpowiedz
@Matricaria ja robiłem się w lesie, zero smrodu, dużo mniej kurzu, no i blisko do toików przy parkingu, które zawsze były czyste. Jak komuś bateria padła to można było podładować u sąsiadów z samochodami za piwko, przy okazji można poznać fajnych ludzi. Widzimy się za rok ( )
  • Odpowiedz
@Heibonna: Zamknij się! :D
Organizacyjne o wiele lepiej jak w zeszłym roku.. poza wyjebką straży.
Za to ten festiwal jest coraz bardziej "komercyjny" w zeszłym roku Runmagedon w tym roku nawet sprite miał swoją zjeżdzalnie, play jakieś zjeżdzalnie z śniegu i wody. Ja bym zostawił sceny + gastro + toiki + prysznice +asp i tyle :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niebadzlosiem: o tak, odbyłem o tym poważną rozmowę z jakąś spragnioną duszą... To bardzo słabe, żeby w taki upał nie było innego źródła wody niż stanie pół godzinki w kolejce do Lidla... Szczególnie jeżeli ktoś nie pije rzeczy slodzonych
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi skąd się bierze tyle hejtu na ten festiwal?


@Heibonna: Z nienawiści do lewactwa, z nienawiści do wszystkich, którzy pomagają innym, z nienawiści do inności, z nienawiści do wolności, z nienawiści do tych którzy nie słuchają popka i disco polo, z nienawiści do Owsiaka, WOŚP, PO, sędziego Tulei, opozycji, normalności, demokracji...

Bo nie ma miejsca na takie rzeczy w Polsce. Głowa powinna być ogolona, mundurek wyprasowany, rasa czysta, a Niemcy
FlasH - > Powiedzcie mi skąd się bierze tyle hejtu na ten festiwal?

@Heibonna: Z n...

źródło: comment_AXNleYaLE2CjQcGGAL1LbZ6R5IWxBjlj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Heibonna: było lepiej z toikami niż zwykle, w tym roku czyscili je trzy razy dziennie, więc toiki byly spoko teraz
Śmieci było mniej, ale w ostatni dzień ludzie nadrobili i i tak był syf, a szkoda
Woda jest do kupna w krisznie, w budkach coli i w lidlu (6l zs 2 zl)
Lidl otwarty całą dobę, szanuję
Kolejki znosne, lepiej niż rok temu
Prysznice.spoko, pogoda spoko
Generalnie wood podniósł delikatnie swój
  • Odpowiedz