Wpis z mikrobloga

  • 0
@Krx_S Można też było Rudolfem złapać przeciwnika i nacisnąć wszystkie przyciski na raz po czym zamienić się w niego.
Następnie wrócić do Rudolfa zrobić ze dwadzieścia klonów i tą samą kombinacją zamienić ich wszystkich w tego właśnie przeciwnika, więc można bez problemu mieć 20pare Firzenów jak się postara. XD
  • Odpowiedz
@bamboszel: Aż sobie przypomniałem jak zapisałem się do turnieju xD
Takiego #!$%@? to nigdy nie dostałem w życiu, myślałem że jak henry dobrze działa na boty to na ludzi też.
Nic bardziej mylnego, zajechał mnie jak walcem kombosami które widziałem pierwszy raz w życiu xd
  • Odpowiedz
@bamboszel: pamietam, że z bratem jakoś to "shakowaliśmy" poprzez przerzucanie plików między folderami i mieliśmy wszystkie postacie do wyboru. Ja grałem tym czarnym, a brat niebieskim
Czy jakoś tak, już nie pamiętam dokładnie
  • Odpowiedz
Dla tego posta założyłem konto, więc witam wszystkich :)

Ta gra pochłonęła mi spora część dzieciństwa. Jestem ciekaw czy jest tu ktoś kogo mogę znać z gry? Ktoś kto przesiadywał na forum klanu Best Team? Polskiej strony lf2? Był zrzeszony w klanach? (Best Team, Immortal Hunters, TNT? Więcej nie pamiętam ale było ich sporo)
  • Odpowiedz
@bamboszel Pamiętam jak za dzieciaka grając z kumplem, odkryliśmy, że jak się ma w jednej drużynie Freeza i Firena to można ich połączyć w jedną mocniejszą postać, Firzena. Tyle radochy z tego wtedy mieliśmy, aż człowiek sobie uświadamia jak beztroskie było kiedyś życie. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Uysyy Ja byłem w Soul of Redemption :D Nie kojarzę niestety Best Team, dużo tych nazw się przewijało. Na polskiej stronie lf2 bywałem, nie jestem pewien, ale to chyba tam odkryłem scenę moderską tej gry i ile zabawy mogłem czerpać z dodawania postaci, pobierania różnych przerobionych wersji gry; przerabiania sprite'ów w Gimpie. XD Kiedyś z kuzynem dodaliśmy nawet własne twarze do postaci. XDD (Wojtek jeśli to czytasz to wiedz, że niczego
  • Odpowiedz