Wpis z mikrobloga

@ChudyEdd: Ty no nie wiem, jak tam Twoje szare komórki, co lecą z Tobą w #!$%@?, bo większość ogląda dla przyjemności i zbicia czasu takie streamy, a Ty liczysz donejty im i dupa Cie boli, że Ty tego nie masz, bo takie rzeczy wypisujesz tutaj. We no typie zastanów się nad swoim życiem, dla Twojego dobra ;x
@calywykop: Czytając Twoje komentarze widzę kogo dupa boli, Ja mam na ich kasę #!$%@?, zarabiam sam na siebie, nie małe pieniądze bez upokarzania siebie i swojej rodziny w internecie. To są pety, które trzeba #!$%@?ć, bo od tego są, ale skoro z Ciebie taki zagorzały fan, to kup koszuleczkę od Dany, wyślij donejcika, siedź w piwnicy i czekaj z #!$%@? w łapie, aż goha się zesra tak, że jej gacie spadną
@ChudyEdd: Albo przeczytałeś swoje komentarze albo serio coś jest z Tobą nie tak ;x Nie ma najmniejszego sensu gadka z Tobą - ja Ci tylko chciałem doradzić, abyś zrobił coś ze swoim życiem, bo to nie jest w porządku, interesowanie się, kto, co robiąc, ile zarabia, a jak ktoś Ci to wytyka to próbujesz jej historie swojego życia przypisać. Jedyne, co na koniec mogę powiedzieć to jest mi bardzo przykro z
@calywykop: A teraz mi, powiedz wykopku złoty, co napisałem źle? Napisałem, że Tucznik się #!$%@?? napisałem. #!$%@?ł się? #!$%@?ł. Donejty nie lecą jak wcześniej? nie lecą. Zastanów się zanim coś napiszesz. To jest wykop kolego tutaj wszystko się pisze o tuczniku, o jego zarobkach, problemach, bekach, dymach, jak to Cię przerasta, to niestety, ale muszę to napisać. Usuń konto. Peace joł. Pisałem Ci już. Mam w nich #!$%@?. Dla mnie liczą
@ChudyEdd: "a do tej pory zarobili może 2-3 stówy", "oj komuś się wypłata idzie #!$%@?ć"
"Dla mnie liczą się tylko dymy, patologia itp."
P.S: skoro doszedłeś do "usuń konto" to zaciekawiły cie moje komentarze i przeczytałeś wszystkie - teraz ładnie podziękuj za lekcje życia i usuń konto
@calywykop: No, zrobiłem jak mówisz i wiesz co? jedyną amebą, to jesteś właśnie Ty, bo prujesz się o #!$%@? wie co. Kręcę z Ciebie bękę mordo, a Ty prujesz się dalej. Więc teraz Twoja kolej, przeczytaj mój, przeczytaj swój. Rusz głową w końcu.