Wpis z mikrobloga

#pokemongo #pogoinfo

Niantic potwierdził PVP na koniec tego roku.

Wywiad dla polskiego portalu z okazji warszawskiej ingressowej anomalii został przeprowadzony tydzień temu, ale info dotarło do szerszej publiki właściwie dopiero teraz.

Trochę w ich stylu, takie potwierdzenie czegoś ważnego w jakimś wywiadzie gdzieśtam, zamiast na swoich oficjalnych kanałach, ale myślę, że naprawdę możemy się tego spodziewać, tym bardziej patrząc jak odległy był dla nas trading, a zrobili go po cichu i wprowadzili naprawdę sprawnie.

Sam mam dość negatywny stosunek do PVP i dla mnie mogłoby tego nie być, ale rozumiem, że jest to podstawowy element głównej serii gier i żeby PGO się rozwijało, w tej grze też się musi znaleźć. A Wy co myślicie?

https://pokemongohub.net/post/news/niantic-confirms-we-want-to-launch-pvp-at-the-end-of-2018/
https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/94my31/pvp_at_the_end_of_this_year/

Chcesz PVP?

  • TAK 49.6% (61)
  • NIE 50.4% (62)

Oddanych głosów: 123

  • 10
@pawel8511: no o tym mówię, raczej nie było to strategicznie przemyślane posunięcie, babka nie dostała za zadanie ogłosić w Warszawie na evencie Ingressowym jednej z najważniejszych rzeczy w grze :D

wymsknęło jej się ¯\_(ツ)_/¯

no i myślę, że mimo wszystko będzie to wyglądać lepiej, niż w Draconiusie
@Dryblas: @pawel8511 Ja odnośnie PvP w DraconiusGO. NIe jest idealne ale jest. Jedyne co bym dodał to uniki robione przez przeciwnika. I do teraz nie rozumiem dlaczego to dwóch graczy przeciwko sobie nie bije. Biorą team jednego z graczy i walczy się przeciwko niemu? W sumie jakby były walki real time z kimś kto nie jest obok to nie wyobrażam sobie tego. Ciągłe zmiany smoka do walki i tylko uniki. Chyba
@pawel8511: To by było coś. Jak w starych pokemonach jeszcze na emualtorach Nientendo. W sumie bardzo jestem ciekaw jak to by wyglądało w PoGo. 6 poksów w druzynie i jazda każdy po turze. Zapowiada się bardzo ciekawie nie powiem. Ale chyba na coś takiego bardzo grywalnego nie możemy liczyć jak walki na rajdach i gymach są real time. Szkoda.