Wpis z mikrobloga

WIELKIE PODSUMOWANIE MISTRZOSTW PAST 2018 - dzień czternasty
#mistrzostwapast

Po zaciętym finale tytuł najlepszej pasty zwycięża Pasta o przedszkolu (Waffen SS) z Pastą o fanatyku wędkarstwa stosunkiem głosów 2200-2049, a podium uzupełnia Pasta o soli do zmywarki.

Już nie będzie więcej głosowań na mistrzostwach past, pożegnanie past z mistrzostwami. 70 past, 13 głosowań, dwa tygodnie zmagań, ponad 48 000 oddanych głosów w sumie. Codziennie siadaliśmy jak do telenoweli żeby oglądać tę rywalizację. Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło.

Z mojej strony serdecznie dziękuję Wam za uczestnictwo w mistrzostwach, a także wasze sugestie. Mistrzostwa okazały się wg mnie sukcesem i można powtórzyć je za dwa lata albo cztery, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja na rynku past.

W komentarzach poniżej publikuję pełen finalny ranking 70 miejsc, a także zbiór treści wszystkich biorących udział past w pliku pdf ("Księga Mistrzowskich Past"), posegregowanych wg miejsc.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za te dwa tygodnie i zachęcam do dyskusji w komentarzach - co was zaskoczyło, jaka pasta rozczarowała?
aveniner - WIELKIE PODSUMOWANIE MISTRZOSTW PAST 2018 - dzień czternasty
#mistrzostwa...

źródło: comment_oP6Nk8lFv1kO67is0o1q4aTCmTPI2Bum.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@m__b @wykop Dajesz Michau drukuj te księge i do empiku. Pasty publikowane na twojej stronie więc są twoje a jak jakiś mirek będzie się pluł że jego to usuwasz mu konto i po problemie. Zanim się obejrzysz będziesz odbierać nagrode za najlepiej sprzedającą się książkę w Polsce.
  • Odpowiedz
@pkrr: https://drive.google.com/file/d/1xNmrs2paFuGZBJxLn_ITFJbxnWY_7xfB/view?usp=sharing

@aveniner: Wygrała pasta, której nie planowałeś wstawić.


@aaadam91: To prawda, nie miałem jej ujętej w początkowym spisie 60 past, ale po waszych sugestiach szybko się zreflektowałem. Takich przypadków było kilkanaście w Mistrzostwach, ale żadna inna taka pasta nie zaszła aż tak daleko, może poza katalizatorami.
W każdym razie Waffen SS to na pewno największa niespodzianka tych mistrzostw, a najbardziej rozczarowujący wynik aż trudno wskazać,
  • Odpowiedz
@aveniner nie cieszy mnie wygranko pasty o Przedszkolu, choć uważam ją za jedną z lepszych. Tylko kałmuk, o onaniście z Pompejów i operator koparki. Do tego wesele na Podlasiu. To takie moje top 5, chyba, że zapomniałem o czymś
  • Odpowiedz
@aveniner: Dla mnie przeogromnym zaskoczeniem jest dopiero 14 miejsce pasty o sraniu i czuwajacym starym, to jedyna, ktora mnie rozbawila do lez. Za kazdym razem jak wyobrazam sobie ten szalenczy wyraz czarnych, blyszczacych oczu jego starego w szparze miedzy podloga a drzwiami to kisne. Nawet teraz, jak o tym pisze ;D
  • Odpowiedz
@aveniner: kurka, tego pdfa mozna edytowac by zredagować tekst i to wydrukować? Korci mnie strasznie.
skoro takie gówno jak niektore prace magistrskie ludzie drukuja, to czemu ksiegi past nie oprawic jak ludzie
  • Odpowiedz
@aveniner: a dlaczego nie było pasty o barszczu sosnowskiego albo "Paulina kto Cię dyma"? nie zmieściły się czy w ogóle nie były brane pod uwage?


@juras1073: Nie były brane pod uwagę przy ostatecznej selekcji. O barszcz sosnowskiego kilka osób pytało ale dopiero po fazie grupowej gdy już nie dało się niczego dodać.

Generalnie jeśli chodzi o pasty których zabrakło to mam sobie do zarzucenia dwie pozycje: o wybuchu wezuwiusza i o wolnorynkowym Harrym Potterze. Umknęły mi, a nikt też o te pasty nie pytał w czasie fazy grupowej, dopiero później. Powinny były jednak się
  • Odpowiedz