Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzis straciłam cnotę. Bardzo pozno, bo mam 24 lata. Jakoś nigdy nie udało mi się związać z kimś na długo, a zależało mi na tym, by nie zrobić tego z byle kim. Nawet tego nie planowałam, ale tak wyszlo. I wiecie co? Czuję ulgę, bo społeczeństwo na dziewice w tym wieku patrzy podejrzliwie i nie biorą ich na serio. Naprawdę, czuję ulgę, ze dałam dupy w końcu i nie muszę się już wykręcać wśród przypadkowo spotkanych facetów, z którymi chętnie bym się przespała jako singielka.

Ps seks jest przereklamowany. Nie bolało, ale to nie jest wcale tak mistyczne przezycie, jak niektorzy myślą. Średniawka. Choć gdy sie ludzie kochają, to może być piękne.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale patola xD Jakby mi się trafiła dziewica w wieku 25 lat, to nawet duży plus dla niej, a ty piszesz coś o tym, że społeczeństwo patrzy podejrzliwie na takie osoby xD

Dać dupy, bo się myśli że społeczeństwo patrzy na Ciebie podejrzliwie XD

W dodatku piszesz, że seks jest przereklamowany i średniawka, ale jako singielka to byś przespała się z przypadkowo spotkanymi facetami xDD
P.....i - @AnonimoweMirkoWyznania: ale patola xD Jakby mi się trafiła dziewica w wiek...

źródło: comment_S6NQRQym0SWEAeD5zaOrXKAwrDIQaSm9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Millhaven: bez kitu, słyszałem że na nie-dziewice ludzie patrzą inaczej, ale żeby to szło w drugą stronę? xD

- HALO, NIE MOGĘ TERAZ ROZMAWIAĆ, JESTEM DZIEWICĄ
- ALE TO TY DO MNIE DZWONISZ
- NA RAZIE. CHOLERNE SPOŁECZEŃSTWO PATRZY NA MNIE PODEJRZLIWIE.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie no, a tak serio, jeśli to nie bajt to sprzedam Ci pewien patent. Zmień swój stosunek do siebie i przestań stawiać się w takiej pozycji z cyklu: coś jest ze mną nie tak bo xyx i przez to czuję się gorsza od XYZ i muszę się tłumaczyć itd. Wiem o tym, ze czasami bywa to trudne, ale zaręczam Ci, ze jak przestaniesz się tak wewnętrznie "kajać" i poddawać
  • Odpowiedz
@Blaskun: nie no, ale tak poważnie, jak widzisz laskę w wieku 24 lat w dodatku ładną i mówi ci, że jest dziewicą, to dla ciebie to jest normalne? każda dziewica mająca +20 lat z jaką miałem do czynienia, miała coś nie tak z głową. i bynajmniej, nie mówię że teraz każda taka dziewczyna powinna się pruć na potęgę, ale jeżeli jesteś kobietą, nie musisz robić nic by znaleźć kogoś na
  • Odpowiedz
@bezbekpol: ale nie rozumiecie ze moze ktos po prostu tego nie chce? Na wykopie te cale zwiazki to urastaja do rangi jakies cudu a w sumie vo w tym fajnego? Ktos moze nie chce i odrazu jest dziwny
  • Odpowiedz