Wpis z mikrobloga

#seks #glupiewykopowezabawy
wybrałem 16 zaburzeń sekusalnych czy coś i będziemy wybierać której jest najgorsze
#badaniewytrzeszcz <- paczaj tag bo ja tu badam

para 1/4

Ekshibicjonizm - chęć do pokazywania swojego ciała
vs
frotteuryzm - dotykanie lub ocieranie się (niekiedy narządami płciowymi) o niewyrażające na to zgody osoby

co gorsze

  • ekshibicjonizm 8.2% (8)
  • frotteuryzm 91.8% (90)

Oddanych głosów: 98

  • 5
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz Panowie, czy lubicie się ocierać w środkach transportu publicznego? To takie moje hobby. Właściwie to jestem zawodowcem 

Można się ocierać na dwa sposoby: na sucho i na mokro. Na sucho ocieramy się wtedy, gdy trzymamy knagę w majtach i tam też dochodzi do wytrysku a ocieranie na mokro polega na wytrysku przy wyciągniętym pytongu. Ja osobiście preferuję mokre otarcie, wyciągam penisa, ocieram się i obspermiam Ocieranie na mokro jest wskazane dla bardziej doświadczonych ocieraczy, czynność ta zawiera duży bukiet wrażeń i głęboką nutę emocji 

Czasami może dojść do różnych niespodziewanych sytuacji, np. kilka dni temu w "dziewiątce" robiłem ociere na mokro, już dochodzę, a tu ostry zakręt, obiekt się przesunął a ja trysnąłem na na płaszcz jakiegoś pana z aktówką o wyglądzie inżynierka z budżetówki
  • Odpowiedz