Wpis z mikrobloga

Jestem chorym #!$%@?, uwielbam obserwować ludzi i oceniać czy kłamią. Na podstawie mowy ciała i sposobu w jaki wyrażają swoją "prawdę", mam prawie 100% skuteczności. Jest jakaś praca która się tym zajmuje?
#kiciochpyta
  • 24
  • Odpowiedz
@przecietna: nie mieszkam w ameryce. Policjanci są raczej, hmm od egzekwowania decyzji. Pozatym, policjant zbiera dowody i zeznania, prędzej sąd ocenia prawdomówność.
  • Odpowiedz
@przecietna: ja wiem? W sumie nie, ale chciałbym by moje zdanie było brane pod uwagę, w końcu rzadko się mylę jeżeli chodzi o ocenianie drugiej osoby. Wiem, że brzmi to narcystycznie ale tak jest. Tylko dwa razy w życiu pomyliłem się w ocenie danej osoby, było to bardzo dawno.
  • Odpowiedz
@toshie: Uwierz mi, ciężko jest zapanować nad głosem, składnią i mową ciała w taki sposób by powiedzieć kłamstwo jako prawdę. Najłatwiejszym sposobem jest mówienie co ślina przyniesie na język ale to z drugiej strony naraża Cię na błąd.
  • Odpowiedz
@savenir: nie musisz być decyzyjny, żeby Twoje zdanie miało znaczenie. Jesteś w stanie poprowadzić rozmowę w taki sposób, żeby osoba sama przyznała się do tego, co chcesz od niej wyciągnąć (mówię tutaj o pracy, jako policjant).
Z Twoimi umiejętnościami kierowałabym się w stronę bycia psychologiem/psychiatrą. Ale to tylko takie moje upodobanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przecietna: te prace wymagają studiów które uważam za nudne i nie wnoszące absolutnie nic do mojej wiedzy. To samo wyciągnę ze źródeł, tracąc mniej czasu na to.
  • Odpowiedz