Wpis z mikrobloga

Niemniej nikogo normalnego to nie obraża. Gra jest 17+, nikogo nie urazi wyzwanie go od #!$%@? w grze online xD
I nie taka auto-cenzurka. Reporty i niech sami to rozptarują. Banowanie memów, czy chociażby słów które mają wiele znaczeń? Totalne zidiocenie. Piszesz w swoim języku, slangu czy czym tam o rzeczach normalnych i dostajesz bana. Przedstawiasz się ludziom że jesteś z Pakistanu czy Nigerii? Dostajesz bana xDDD
I standardowo białych można obrażać,
@PosypujeMieloneKoksem: Tak ale jak śmietnik ci pisze co runde "kys nigger" zamiast grać, mnie mając 150lvl w tej grze strasznie to denerwuje że ludzi zachowują sie jak #!$%@? małpy co tylko nie wyjdzie akcja albo nie ugra sie clutcha to sie odrazu poddają ale tiltują reszte teamu na chacie. WEDŁUG MNIE DOBRZE ZROBILI WPROWADZAJĄC TEN Filter
Nie chodzi mi o to że można tak o po prostu wyzywać ludzi. CHoci mi o jawne wprowadzenie cenzury.
Czat zawsze można sobie wyłączyć, choć gra traci wtedy "to coś".
Ludzi zawsze można zmutować, choć nie wiem czemu nie mozna zmutowac czatu jako takiego.
Team-killing i ogólny deranking jest w tej grze na porządku dziennej, a Ubisoft nie daje żadnego #!$%@? o to.
Sam antycheat, mocny bo mocny ale rady dalej nie