Wpis z mikrobloga

#gry #komputery #konsole
Czy tylko ja tak mam, że gry mi się nudzą? Serio, ale nic kompletnie mnie nie potrafi przytrzymać przed monitorem przez dłużej niż tydzień. Ani na komputerze, ani na konsoli. Jedynie zmuszam się czasem żeby grać w Lola bo w to jedynie grają znajomi. Grałem kiedyś w CSa, ale pograłem maksymalnie z niecały rok. Kiedyś maniaczylem w diablo2 na necie. Kupując diablo 3 pograłem z tydzień i nawet nie mam ochoty odpalać znowu tej gry. Na Xboxa mam chyba z 20 gier i chyba ani jednej nie dokończyłem do końca. Są tak kur.wa nudne i monotonne że to chuy. Nawet ten najnowszy assassin, kupiłem sobie w dniu premiery bo czemu nie.. no i pograłem z jeden dzień. Co się dzieje, czy ja jestem tak dziwny, czy te gry są tak nudne i chuyowe?
  • 16
  • 0
@Slacky Nie no nie ukrywam, że sobie odpalę czasem Forze Horizon żeby polatac trochę bokiem, ale tak to nawet nie myślę żeby innej gry odpalić. Ewentualnie GTA V żeby pobiegać i porozjezdzac ludzi. I tyle co gram.
  • 0
@Slacky Nie uważam żeby granie w gry było dziecinne. Jak nie ma się zajęcia jakiegoś to chociaż można sobie pograć, zająć czas wbijaniem jakiegoś lv czy dropieniem jakiegoś EQ, tylko niektóre gry to są tak monotonne pod tym względem, że to dramat.

@ufieoy Jeśli chodzi o mój gust do gier, no jestem bardzo wybredny, mało którą grę ukończyłem, czy też mało którą pobrałem. A odwiedziłem sporo stron internetowych nt gier w poszukiwaniu
@SADhonda: a to grałem w tym wieku jeszcze namiętnie ale powiem szczerze ze odpalam teraz konsole 20 30 min i wyłączam, gier od groma na dysku a ja wole siedzieć na wykopie
@SADhonda: ja tak mam. Pogrywam w BF1 przez neta, ale poza tym praktycznie w nic innego. Teraz nawalam w God Of War, bo jest dobry. Kupilem tez AC:Origins i pogralem moze ze dwa dni. Potem pozyczylem ziomkowi, ktory strasznie sie w to wkrecil.
  • 0
@brevorg01 No właśnie chyba chodzi o ten efekt wow. Za dzieciaka jakoś bardziej się jaralem diablo2, było takie wrażenie, że kozak gra, wyniszcze sługi zła, a jak zacząłem grać na battle.net i zacząłem z ludźmi napieprzac tristruny albo diabloruny expiac i nawalając wszystkie źle stworzenia to czułem się jak jakiś rzeźnik. A teraz? Sentyment swoje robi. A diablo3 zniszczyło dla mnie cały klimat jaki pamiętam z D2 i jeszcze zabicie najważniejszej postaci
@SADhonda: mam to samo, wiedźmina 3 przechodziłem rok xD w skyrima to zagrałem może z 10h. Teraz sobie postanowiłem że kupuję gry tylko z liniową fabułą, albo gry tylko pod multi