Wpis z mikrobloga

@iPod
O r y g i n a l n o s c

Serio. To bardzo wazne. Ja w swoim j5 kupilem 2 razy lewy wyswietlacz (bo tani) i nie pykalo do konca. Oczywiscie zwrot udalo sie uzyskac ale #!$%@? sie z tym plus z 2 tygodnie bez telefonu
Kupilem orygonal 2x drozszy od okazji i hula elegancko. Czytaj komenty sprzedawcow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marecki22: Te telefony przecież są na tyle tanie że za połowę czy 3/4 wartości telefonu nie opłaca się wymieniać, ale oczywiście "cebula, nosacze, polaki".
nie 1/2, 3/4 jak piszesz tylko max 1/4 i to jest za dużo. Obojętnie czy mi6 czy RN4, to community szczególnie nie ma zwyczaju przepłacać za jakość. A później płacz, że wycieki światła na LCD, widać siatkę digitizera, a podświetlenie klawiszy szlag trafił

Dla nielicznych ceniących sobie jakość jest dragon-tt
@marecki22: Co jest cebularskiego w kupieniu taniego telefonu? Dobrze działa, prawie rok temu wypadł mi z kieszeni i dopiero teraz dotyk przestaje działać.
Chętnie zapłacę za dobry, działający ekran.
nie rozumiem waszych komentarzy.
@iPod: jedyny ekran o pewnej jakości kupisz u dragon-tt. Do Polski oryginałów nikt nie ściąga, bo po doliczeniu jakiejkolwiek marży popyt jest zerowy

cała reszta paneli w PL to jedno i to samo. Odpady produkcyjne z mniejszymi lub większymi wadami, zawsze z digitizerem OEM. To czy trafisz dobry czy zły to loteria, cena nie gra roli.