Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: Weź swoją wybrankę na zakupy do galerii handlowej i dla jaj wejdź do jakiegoś kruka czy aparta niech poogląda i będzie ci mówiła co jej się podoba a co nie. Mijanka (#1) jest bardzo nowoczesnym wzornictwem, jest w modzie. 2 i 3 są dość klasyczną koroną, #4 to w sumie ładne połączenie obu
@AnonimoweMirkoWyznania: 1 i 4 tragedia, mi to przypomina bazarowe zawieszki pic rel. Esom floresom mówię nie. A ten ostatni to już w ogóle wygląda jak Steven Hawking. Może też być tak, że Twoja luba takie nosi (wszak ktoś to kupuje), poprzeglądaj jaką ma biżuterię i uderzaj w podobny styl.

Chyba najlepszy z tych wszystkich to jak dla mnie 2. Klasyka się zawsze obroni, nawet jak mocno bidna ( ͡° ͜
n.....a - @AnonimoweMirkoWyznania: 1 i 4 tragedia, mi to przypomina bazarowe zawieszk...

źródło: comment_tQGuVoXCRFFWBv6vIXOyQn3pAHBJ0zNf.jpg

Pobierz
OP: @nama: problem w tym, że nie nosi :/

Wywalisz 3 pensje na świecidełko dla swojej panci a ona i tak wybierze Chada. Nawet mi cię nie żal bankomacie.

1500zł to 3 pensje, hehe, weź się opanuj biedaku

sam jestem za tym aby nie wydawać nie wiadomo ile, no ale to chyba rozsądna kwota na w miarę przeciętną kieszeń

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak widzę u kolejnej koleżanki/kuzynki taki pierścionek to zaczynam się zastanawiać czy wizyta takiego faceta u jubilera nie wygląda przypadkiem tak:
- Dzień dobry, poproszę jeden pierścionek zaręczynowy.
- Już pakuję, miliony monet się należą.
- Ależ proszę bardzo.
- Dziękuję, do widzenia.
- Do widzenia.

Po prostu wszystkie mają właśnie coś takiego, szczególnie model 1 i 2. A niefajne to dlatego, że sprawia, że pierścionek nie jest już wyjątkowy,
Z tych, które podałeś wg mnie najlepszy 3, ale szczerze nie zwróciłabym akurat na nie uwagi. Podpowiem na swoim przykładzie - do czasu zaręczyn nie nosiłam biżuterii w ogóle poza lśniącym aparatem ortodontycznym </3, styl ubierania minimalistyczny. I dla mnie klasyka to jedyna akceptowalna opcja. Jeśli ma być do 1500 to zastanowiłabym się nad tymi: https://aclari.pl/produkt/pierscionek-zareczynowy-z-brylantem-kartezja-model-p8160tb.html https://aclari.pl/produkt/pierscionek-zareczynowy-z-brylantem-kartezja-model-p0201zb.html. Bo kamienie w nich wyglądają ładnie jeśli chodzi o wielkość, robią ładną proporcję do dłoni