Wpis z mikrobloga

Tak sobie wracam do gry po trzech latach. Dużo się zmieniło. Sprzęt dalej mam słaby i gra nie chodzi najpłynniej, ale mam szybszy internet i nie wywala mnie z gry. Dali mi na miesiąc stymulator, to grało się całkiem ok z botami, aby przypomnieć sobie jak działają starsze postaci i sprawdzić nowe. Teraz częściej jednak gram Szybkie Mecze. Problem w tym, że bez stymulatora exp wpada bardzo wolno, a nie mam za bardzo znajomych do gry. Gdzie takich znaleźć w internecie? Opcja "Szukam drużyny" nie pomaga.
Czy jest może jakaś strona z poradnikami do postaci? Kojarzę hotslogs, ale tam są tylko statystyki.
#hots
  • 6
@Kummernis: Według mnie najlepszymi opcjami do szukania ludzi są forum blizzarda oraz grupki na fb czy jakieś duże discordy. Przynajmniej na początku jeśli nie masz dużo znajomych na bnet. Co do poradników ja zazwyczaj szukam na yt filmów z combo danej postaci. Sporo nowych mapek ostatnio wyszło to to też polecam przebadać ʕʔ
@Nolshor: A jest jakiś w miarę aktywy polski discord? A jak to w ogóle działa, że mam 240 poziom, a zazwyczaj dodaje mi do drużyny ludzi na 10 poziomie, którzy jeszcze mniej ogarniają niż ja, nie wiedzą o co chodzi na danych mapach lub pchają się 1v5 w jakieś miejsce?
@Kummernis: @Nolshor: Ja tam na TL średnio czekam <1 min, a na HL 3-4 min. Nie wiem dlaczego ta gra miałaby wymierać. Odnośnie stronek to polecam jeszcze: https://www.icy-veins.com/heroes/.
Co znaczy, że szukam drużyny nie pomaga? Dopóki nie wejdziesz na czaty, to nikt Cię nie znajdzie. Wejdź na Poland, General Polski, New Player Chat Polski, to samo na angielskie. Poleceniem /list pokażesz dostępne czaty i klikając w nazwy Cię połączy. Możesz