Wpis z mikrobloga

@PajonkPafnucy: a ja mam beke z katolikow, ktorzy piernicza o wartosciach, przysiegaja przed nieistniejacym, a pozniej biora kolejny slub udajac ze nic sie stalo. I ciekawe czy papiery ( uniewazniajace wczesniejszy slub) z watykanu faktycznie nie dojechaly, czy to taki bajer, bo katoliczka wstydzila sie stanac z brzuchem przed oltarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przysiegaja przed nieistniejacym, a pozniej biora kolejny slub udajac ze nic sie stalo


@robert5502: z tego co wiem to w kościele ślubuje się partnerowi przed istniejącym ołtarzem no ale widzę że #gimboateizm motzno i chciałbyś łunę światła i aniołki z harfami xD
Dodatkowo myślisz że kościół potępia związki niesakramentalne co jest brednią, przed ołtarzem nie mogła stanąć i już pewnie nigdy nie stanie bez względu, z brzuchem czy
  • Odpowiedz
z tego co wiem to w kościele ślubuje się partnerowi przed istniejącym ołtarzem no


@PajonkPafnucy: kur.. gimboteisto, zaraz padne.. Bo przecież kaplan wypowiada slowa: co ołtarz złączył niech człowiek nie rozdziela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo myślisz że kościół potępia związki niesakramentalne co jest brednią

Ci
  • Odpowiedz
gniję z głupców myślących że ślub cywilny ma cokolwiek wspólnego z #katolicyzm


@PajonkPafnucy: unmieważniła sobie ślub z pierwszym mężem, którego wrobiła w wychowywanie nie swojego dziecka przez lata. Potem był gangus Dubieniecki, ale tylko cywilny i teraz nowy mąż, nowe dziecko. Pani śmie pouczać kobiety nt życia, planowania rodziny itd.
  • Odpowiedz