Wpis z mikrobloga

Czemu ciągnie do mnie laski bez studiów ? Jak dziewczyna się nie uczy to traci w moich oczach ze 3 pkt w skali ruchable.
A na badoo tinder 2/3 które chcą się ze mną spotkać mimo że są z wyglądu takie 6/10 to jednak brak studiów. Nie chce byś z tępą babką która nawet nie umie policzyc ile miała w sobie bolców. :(
#tinder #badoo #przegryw
  • 12
@Iskaryota: Finanse na UW. Ale co będzie największym osiągnięciem takiej laski ? że da dupy jakiemuś i urodzi mu dziecko ? większość zero planów zero ambicji. Zamiast coś robić w kierunku samorozwoju to one tylko nogi do góry podnoszą. Nawet nie próbują czegoś osiągnąć.
@Yurakamisa: Ej ale ty wiedz, że wyższe wykształcenie w dzisiejszych czasach w większości przypadków #!$%@? znaczy xD Już nie mówiąc o braku bezpośredniej korelacji między wyższym wykształceniem, a inteligencją to wielu młodych ludzi po liceum czy tam technikum rezygnuje ze studiów, bo udaje im się znaleźć dobrze płatną pracę, a siedzenie X lat na uczelni blokowałoby im rozwój xD Ofc, że w tej grupie znajdują się też wszelkiego rodzaju karyny i
@Yurakamisa Ja znam pare tępych dzid po studiach, a laski bez studiów jak nie miały warunków, to nie skończyły, bo nie każdy ma na to kase. Ja nie mam matury, a moja była różowa zrobiła inżynierke, teraz będzie studiowała informatyke, nie było między nami jakiejś przepaści intelektualnej, poprzednia różowa też była bystra i skończyła LO z czerwonym paskiem, a teraz w sumie nie wiem, co robi. Szukasz problemów na siłe, bo studia