Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie przez aplikacje chińskie jedzenie, czekam czekam czekam, no #!$%@? miało być pół godziny temu, dzwonię do nich pytam się co się #!$%@? dzieje, okazało się ze pomylili adresy i dali moje jedzenie komuś innemu, nie było by w tym nic #!$%@? gdyby nie fakt ze sąsiedzi po prostu sobie wzięli to jedzenie, nic nie powiedzieli ze to pomyłka, tylko wzięli, przywieźli mi nowe i przeprosili, dostawca dał mi cynk do kogo omyłkowo doszło, wiec wiem kto był tak bezczelny żeby odebrać nie swoje zamówienie, teraz pytanie, jakby się zrewanżować, macie jakieś pomysły?
  • 61
  • Odpowiedz
@Perfidny: Kupujesz wykrywacz metalu, jedziesz na jakieś europejskie plaże nieturystyczne, szukasz min, wykopujesz, zabierasz, sprzedajesz na czarnym rynku, za hajs kupujesz od razu spluwę, idziesz do najbliższego dilera narkotyków, zabijasz go, kradniesz towar, następnie włamujesz im się do chaty i podmieniasz cukier na kokaine
  • Odpowiedz
@Perfidny: Przebierz kolegę za dostawcę, niech przez "pomyłkę" dostarczy im coś z duża ilością środka przeczyszczającego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perfidny zamow paczke za 2 kafle z platnoscia pobraniowa, oczywiscie gdzies z bibliotecznego kompyteraz zeby cie po ip nie znalezli ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie no tak serio ro nasraj na wycieraczke
  • Odpowiedz