Wpis z mikrobloga

@realbs: wspaniały deal. Coś pięknego. Jeszcze na dniach Bernard i już się perspektywa na nowy sezon poprawiła. Środek obrony Romagnoli - Caldara może być na lata. Marotta to jest jednak pikuś przy Leonardo. Świetna decyzja nowych władz Milanu z zatrudnieniem Brazylijczyka.

Widziałem już na tt, że fani Juventusu wyżej stawiają Ruganiego. Chyba do czasu aż i on pójdzie do Chelsea FC.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Tłumacze to sobie tym, że nikt nie chciał kupić Pipity, więc Juve go oddaje na wypożyczenie z obowiązkiem wykupu po to, żeby uderzyć po Pogbe/Savica. Innej opcji nie widzę. Jak nie ściągną żadnego z nich to za #!$%@? nie zrozumiem tego dealu.
  • Odpowiedz
@Tanczacy_z_lewakami: Nie no, nie ma szans teraz na odejście Ruganiego. Daniele jest bardziej doświadczony, a jaki stosunek ma Allegri do nowych graczy każdy wie. Caldara by w LM nie pograł, a tak to wleci Bonucci do pierwszego składu. To jest w #!$%@? krótko terminowy plan po to, żeby wygrać LM. Problem jest taki, że jak LM nie będzie, to ten ruch będzie prawdopodobnie najgłupszym w historii działalności Marotty w Juve.
  • Odpowiedz
@realbs: Czytam i oczom nie wierzę. Jak do tego dojdzie, to za #!$%@? nie rozumiem Juventusu. Ale Milan zyskuje, więc trzymam kciuki xD

Serio nie czaję o co chodzi, przecież to jak kradzież.
  • Odpowiedz
@realbs: tragedia z waszej perspektywy, ale Juventus gra ostro. All-in na LM. Będzie ciśnienie na puchar jakiego Turyn nigdy nie widział.

Tylko strasznie się to gryzie z poprzednimi transferami młodych do J. Myślałem, że Marotta z Agnellim jak znakomity szachista zrobili kilka ruchów do przodu ściągając Caldare i wcześniej z Empoli Ruganiego. Chyba się zachłysnęli transferem CR7.
  • Odpowiedz
@jamtojest: To jest najbardziej #!$%@?łe mercato w historii. Juve z Milanem robi jakąś koalicje przeciwko reszcie ligi. Musi być jakaś korzyść na przyszłość z tego dealu dla Juventusu. Nie wierz, że przy takich ruchach nie będzie żadnej słownej/dżentelmeńskiej umowy pomiędzy klubami.
  • Odpowiedz
@Tanczacy_z_lewakami: Juve skupi się chyba na De Ligcie w przyszłym roku. Były mocne plotki dwa miesiące temu, a Overmaars powiedział, że na ten sezon De Ligt jeszcze zostanie, więc kto wie. Juve problemów ze znalezieniem piłkarzy nie będzie miało. Po prostu głupotą jest ryzykować szukaniem przyszłych gwiazd piłki, skoro jedną z nich ma się na miejscu.
  • Odpowiedz
@realbs: Koalicja przeciw reszcie ligi brzmi bardzo fajnie :D Juventus to zawsze był wielki rywal, ale nie wróg do gnojenia, jak Inter. Wielki Juventus i odrodzony Milan to dobre czasy dla Serie A.

Ale tak poważnie, uwierzę jak do tego dojdzie. Na razie tego nie rozumiem.

Trzeba jednak pamiętać, że sytuacja naprawdę się zmienia. To już nie jakiś chińczyk z dupy, tylko mega bogaty fundusz jest właścicielem. Nie wiem, czy
  • Odpowiedz
@realbs: @jamtojest:

za LGDS

Non hanno mai presentato la maxi-offerta per Higuain, ma in ogni caso l'accordo tra Milan e Juve metterà fine alla tentazione Premier sia per Gonzalo che per Caldara. Nell'affare - direzione Milano, sponda rossonera - potrebbe entrare anche Pjaca.


Przepraszam, ale tu się dzieją niestworzone rzeczy.
  • Odpowiedz
@jamtojest: @realbs: Wczoraj jeszcze było info że Caldara zostaje w Juve, dzisiaj że jednak wymiana. Co chwila się to zmienia ale jak już Sky pisze o wymianie to coś jest na rzeczy. Nie jest to do końca głupi ruch ze strony Juve, ale na pewno trochę krótkoterminowy. Chyba że Caldara też za rok będzie chciał "wrócić" do Juve ( ͡° ͜ʖ ͡°) "wrócić" bo
  • Odpowiedz
@Minieri: Juve jest w takiej sytuacji, że każdy ruch da się wytłumaczyć. Macie mocną drużynę, celujecie w LM, to inny poziom. Caldara to melodia przyszłości. Jeśli wygracie LM, nikt nie będzie o tym myślał.

Ale z punktu widzenia Milanu to jest po prostu korzystne, bardzo korzystne. Zobaczymy.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Jeśli jest szykowany jakiś duży transfer do pomocy (SMS/Pogba ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to jakoś przeżyję tę wymianę. Czytałem też że warunkiem powrotu Leo do Juve jest to że ma się wytłumaczyć kibicom dlaczego odszedł rok temu.
  • Odpowiedz
@Minieri: No to mnie autentycznie #!$%@? :D co ma powiedzieć?

Już to pisałem, ale to jest klasyczna sytuacja. Mąż ze stażem odchodzi do gorącej dwudzuestoletniej kochanki. Czy żona naprawdę chce słuchać powodów, dlaczego chce wrócić? To jest żałosne z jego strony. Powie, że zawsze ją kochał?
  • Odpowiedz