Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodzinnabutelka: tak, zwłaszcza taki ogarnięty był w tym roku na Openerze, gdzie każdym swoim zdaniem się kompromotiwal i dla każdego w miarę poważnego człowieka był trochę posmiewiskiem.

Porównujesz słuchaczy artysty skoro wiadomo że Taco to ekstraklasa jeśli chodzi o popularność. Niekoniecznie idzie to w parze z jakością. Sławomir też jest popularny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodzinnabutelka: albo te akcje pt nie chodzę na fryderyki. Typ robi z tego jakieś osobne wydarzenie, jego manager celebruje fakt że Taco jest zbyt dobry na najważniejsze polskie nagrody muzyczne, czym w tym roku IMO obraził innych, znacznie bardziej utalentowanych artystów.

Nie do pomyślenia w przypadku Mesa.
@pawelczixd: a co #!$%@? na opku bo od drugiej osoby to slysze ale jakos nie moge sie dowiedziec co gadal xd moim zdaniem on ma taka kreacje czym przykrywa jakas skrajna fobie spoleczna moze wlasnie strach przed wyjsciem na idiote xd nie wiem podoba mi sie ze sie trzyma swoich zalozen, jakby patrzec na prawilny rap z poczaku xxi wieku to taco to najwiekszy prawilniak wiekszy niz peja tede czy mes,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodzinnabutelka: takie żarciki które nie bawiły nawet tych 15 latków co tam były, więc wychodził ultra cringe. Przykładowych już Ci nie powiem bo oglądałem ten koncert tylko ze względu na znajomych którzy chcieli iść, więc dużej wagi do tego nie przykładałem. Sytuację ratował Quebo, dla którego ta duża scena to jak morze dla ryby.