Wpis z mikrobloga

@LouisCypher: Nie pamiętam ile dokładnie, ale Celeste nie była droga, a genialna gierka. Zdecydowanie polecam.
Plus wczoraj kupiłem Bomb Chicken'a za ok 50zł i zapowiada sie świetnie.
@LouisCypher: Dołóż kilkanaście złotych i kup Hollow Knight. Z wyprzedaży najwyżej Furi i Super Meat Boy.

Ja może się skuszę na The Jackbox Party Pack na jakieś kanapa-party i Puyo Puyo Tetris bo w pudełku dwa razy droższe :/
@LouisCypher: Jeśli jeszcze nie grałeś polecam coopa w Resident Evil Revelations i Nine Parchments, jeśli lubisz stare Metroidy to Axiom Verge lub klasyczne platformówki to Wonder Boy, a jeśli szukasz czegoś "innego" sprawdź może Snake Pass'a, polecam również wspominane Celeste i Bomb Chicken.
@Parker_ no właśnie powinąłem dzisiaj Hollow Knight'a i póki co bardzo mi się podoba, chociaż brak mapy i w #!$%@? miejscówek a'la labirynty trochę problematyczne xd. Krążę niekiedy po 10x po tym samym pokoju, bo kilka dróg prowadzi do tego samego miejsca. Jestem oczywiście póki co na początku gry, dopiero #!$%@?łem tego bossa/mini-bossa(?) pszczołę co później się rozwala i wylatuje dużo mniejszych. Ogólnie izi całkiem póki co.
@LouisCypher: Mapy do każdej lokacji kupujesz, bo odnalezieniu w niej mającego mapy NPC. Później masz też "charm" z kompasem pokazującym gdzie na mapie jesteś. Ciągle zdobywa się nowe opcje i umiejętności im dalej w las tym łatwiej będzie poruszać się po świecie :) Ja jestem już tak w 80% głównego wątku i zrobiłem połowę dodatkowych aktywności i bossów. Już teraz czekam na sierpniowy dodatek. Gra ciągle się rozwija. Nie załamuj rąk
@Parker_ Absolutnie nie załamuję :). Gra jest delikatnie trudna głównie przez właśnie kwestię poruszania (lokalizacji), ale nie zniechęca mnie to. Oprawa jest fantastyczna, czuję się, jakbym oglądał film interaktywny, który wyszedł spod ręki Tima Burtona. A jeśli dalej będzie lepiej, to tym bardziej czekam :) dzięki za polecenie