Wpis z mikrobloga

Chcesz płacić podatek od głupoty czy zarabiać na tych którzy go zapłacą?

Wielu z was tak piszczy że nie kupili Bitcoina dawno temu np. 2013r a teraz to jest taki drogi...
Na ATH w 2013r. po pompce willyego Bitcoin kosztował $ 1156.
Obecnie, czyli 4,5 roku później, jak cena spadnie np. do $ 5000 to będzie tylko 4,33 x wyższa.

Ale wy nie kupicie, bo Bitcoin drogi. Bo to duża liczba, cztero cyfrowa. Bo już za późno...
Siedzicie w temacie krypto i myślicie że wszystko kręci się wokół tego. Że wszyscy zainwestowali.
Gówno. Prawie nikt nie zainwestował. Było chwilę głośno i ulica uciekła, zapomniała o tym.
Teraz jest tylko głupi hype na blockchain, który się skończy.
Zamiast kupować shity, pakujcie się w BTC kiedy jest na promocji.
Shity to zajebisty biznes. Zero zobowiązań, łatwe sianko do robienia na frajerach.
Bitcoin jest rozwijany najodpowiedzialniej. To nie produkt ani usługa. Nikt go wam nie chce sprzedać.

Powinniście się cieszyć że shity odwracają uwagę ludzi od Bitcoina, bo dzięki temu jest tańszy.
Oni zapłacą podatek od głupoty, dzięki nim mamy teraz Bitcoin taniej.
Wykorzystajcie to, kupujcie BTC a frajerstwo niech pakuje się w shity.
Jesteś idiotą, kupuj shita. Zapłacisz podatek od głupoty...
Za kilka lat będziesz płakał dlaczego nie kupowałeś BTC w 2018, kiedy był tak tani.

#bitcoin #kryptowaluty #cybertag
Pobierz cyberpunkbtc - Chcesz płacić podatek od głupoty czy zarabiać na tych którzy go zapłac...
źródło: comment_pLsWDyY21kR2XkXEOlzr70k4HTGrKN5w.jpg
  • 19
Baloniku nasz malutki,

rośnij duży, okrąglutki.
Balon rośnie, że aż strach,
przebrał miarę, no i - bach!]

taniej już nie będzie
kupujcie nawet jak się nie znacie bo Bitcoin zawsze tylko rośnie i na 100% dalej będzie rósł(NO SCAM)
za 2 lata będziecie milionerami, namówcie mamę i babcie na licencję prezydencką

@cyberpunkbtc: dobry tekst ale większość ludzi w krypto to pseudo inwestorzy, ładują się w krypto bez wiedzy o tym jakim zasadami kieruje się rynek, po to by stać się milionerem w ciągu miesiąca. A potem cena spada, emocje rosną i się wyprzedają na stratach.
@bitkoin: Chciałbym zobaczyć ich minę gdyby usłyszeli że + 10-20% w skali roku na innych rynkach to bardzo dobry wynik... Ostatnio widziałem tu tekst że po jednym dniu ktoś mało zarobił bo tylko 10%. Krypto wyprało mózgi dzieciakom...
Obecnie, czyli 4,5 roku później, jak cena spadnie np. do $ 5000 to będzie tylko 4,33 x wyższa.


@cyberpunkbtc: W sumie nie tylko ale aż ~340% w ciągu 4 lat to bardzo dobry wynik. Zobaczymy czy BTC będzie go w stanie powtórzyć, oznaczało by to nowe ATH równo z halvingiem
Chodzi mi o to że w zasadzie przez 4,5 roku nie podrożał tak mocno jak się niektórym wydaje ;)


@cyberpunkbtc: Dla kogoś kto siedzi na rynkach finansowych a nie w krypto podrożał mocno bo mało co robi taki wynik przez 4 lata. Taka osoba może nie oszacować potencjału krypto

Dla kogoś kto siedzi na rynkach krypto a nie na rynkach finansowych podrożał mało bo on chce zostać milionerem w tydzień i
@dla_zabawy: Chodzi mi o wzrost w stosunku do potencjału oraz biorąc pod uwagę obecna kapitalizację, która jest mikroskopijna. Akurat dobrze wiesz, że ja wiem jak to dużo w stosunku do innych inwestycji, patrz post wyżej...
@cyberpunkbtc: Nie pisałem o tobie, tylko o tym że ciężko pierwszą grupę przekonać do BTC jako alternatywy do inwestycji a drugą grupę do tego że wcale na BTC się mało nie zarabia i jest pewniejsze niż nie umiejętne inwestowanie w alty