Wpis z mikrobloga

@ketyM: Rudy, Dabmaster i Lovren raczej nie zaczną sezonu due to mundial. Osobiście też mam DDG i z tego powodu jako rezerwowego mam jakiegoś borowika za 4.0, bo po prostu DDG będzie u mnie stał cały sezon.

Vardy bez Mahreza to zagadka, Tosun imo ciekawiej wygląda. No i nie podwajałbym obrony na początku sezonu.
  • Odpowiedz
@ketyM: do tego osobiście obamę wstawiam w trzeciej, jeśli whu nie odpali, kolejce. Pierwsze dwa spotkania to dom z city i wyjazd z chelsea... No a gościa za 11 mln dziwnie by się na ławie trzymało.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojt_ASR_: @whtillidie:
Douglasa już się pozbyłem na rzecz Tarkowskiego, na pierwsze kolejki zamiast Lovrena ustawie Lasselesa bo newcastle ma dość łatwe spotkania. Mam problem dabmasterem, nie wiem czy go wymienić na jakiegoś eriksena na kiju, czy dać mu ławeczkę i zagrać niewiadomym torreirom.

Tosuna nie biorę bo gdy kupiłem go w tamtym sezonie przestał strzelać xD
  • Odpowiedz
@ketyM: Znając siwego, to Pogba będzie ustawiony głębiej, niż Matić XD

Ja właśnie nie wiem kogo z totków wziąc, i czy kogoś w ogóle, bo Kejn początki kiepskie zawsze ma, a teraz jeszcze wraca po mundialu.

No a Tosun to ostatnio chyba nie zaczął w ogóle strzelać xD
  • Odpowiedz
@ketyM: no imo lepiej, chociaż nie wiadomo jeszcze czy yarmolenko będzie miał 1. skład i jaka dokładnie pozycje będzie miał. No i za Lovrena to Robertsona bym wziął
  • Odpowiedz
@ketyM: Tak jak jestem wielkim fanem Baillego... tak nie sądzę że da dużo punktów: często kontuzjowany, super grę przeplata błędami... Póki co na tournee w USA jeden z najsłabszych
  • Odpowiedz
@ketyM: Może Keita? Wiem że to nie jest typowy ofensywny gracz, ale w preseasonie wygląda nieźle. Oglądałem jego mecze i myślę że trochę tych asyst natrzaska.
  • Odpowiedz
@ketyM Newcastle nie ma łatwych meczów na poczatku, wręcz przeciwnie więc zastanowiłbym nad Lascellesem
To samo Gayle, dałbym za niego Wilsona albo nawet Arnautovicia lub Zahę jeśli starczy kasy
Za DDG dałbym Edersona skoro i tak masz już obrońcę z united i do tego bramkarza za 4.0 bo szkoda kasy na Patricio którego i tak będziesz trzymał na ławce
Od Bednarka lepszy Wan Bissaka z crystal palace, chyba że patriotyczny obowiązek
  • Odpowiedz