Wpis z mikrobloga

hola Mirki, znawcy telewizorow. Zastanawiam sie nad kupnem szajsunga mu6102. Grzebiac w sieci, wyczytalem ze podobno modele o przekatnej 50 i 55 roznia sie rodzajem matrycy (VA w 50 i IPS w 55), ale ciezko znalezc pelna karte techniczna, na forach tez brak jednoglosnej opinii. Chetnie dolozylbym te 200zl za 5cali ale boje sie o spadek jakosci. Pare dni temu znalazlem test z porownianiem kontrastu w 50 i 55, ale nie moge go teraz odkopac. Czy ktos ma taki tv/zna temat? Telewizor bedzie wykorzystywany do gier/filmow.

baba dla atencji

#kiciochpyta #telewizory #samsung
swinkaszynka - hola Mirki, znawcy telewizorow. Zastanawiam sie nad kupnem szajsunga m...

źródło: comment_TBJlWxN4gSLQrGpx8JS94l29TcdjcAU7.jpg

Pobierz
  • 10
@swinkaszynka: no tak. w tej cenie tak. Ja zrezygnowałem z 3D i 4K i wówczas oczom mym ukazał się Sony KDL-50W755C, szybka matryca, bajeczne kolory i SmartTV na który dalej narzekam, ale przyzwyczaiłem się do dobroci jakie ze sobą niesie. Po nim Sony dało dupy produkując jakieś tańsze kulasy na gorszej matrycy, a z lepszą wywalili cenę pod 4000 zł. Nie wiem jak w tym roku, czy coś się zmieniło.
@swiatas1991 dziś pojawił sie Philips 43PUS7303 na VA chyba DirectLED w cenie 1979zł i chyba jego wybiorę. 4x HDMI (2x2.0, 2x1.4). Jack 3,5 i przede wszystkim wyrzucę android boxa bo normalnie w kodi zamapuję smb. Chyba zdecyduję się na niego.