Wpis z mikrobloga

Mam pomysł żeby do samochodu zamiast radia wsadzić tablet z lte, coś koło 7-8" i xiaomi mipad 4 wygląda dobrze. Gdzie taki kupić bo na Ali, nie ma wersji LTE która mi pozwoli na używanie Spotify, mixcloud etc. A może wystarczy wersja wifi i hotspot w moim telefonie? Tylko czy hotspot 24h aktywny nie będzie ciągnął baterii jak wściekły ? Chce zapomnieć o włączaniu czegokolwiek przy wsiadaniu do auta. Jeszcze jak z kwestią odbierania telefonu, są jakieś opcję zrobienia z Androida zestawu głośnomówiącego ?
#android #xiaomi #caraudio #arduino #raspberrypi #carpc
  • 6
@rennaissance: raczej lte nie potrzeba, ale 900 mhz zdecydowanie
btw. wiem ze niektorzy robia male wzmaki/kupuja na ali i montuja tablet do takiego malego wzmacniacza, ktory oczywiscie puszcza sygnal na glosniki - takie male wzmacniacze wzmacniaczyki o mocy raczej podobnej do radia

o cos w tym stylu ( ͡º ͜ʖ͡º) puszczaja przejsciowe z jacka na chinch zabudowuja tablet podlaczony do ladowarki wpietej w instalacje samochodu i
  • 0
@Norskee hmmmm ja dopiero zacząłem przygodę z car audio, ale mam dobry wzmacniacz 1000W i z dobrym dźwiękiem, tylko teraz puszczam muzykę przez telefon->Jack podłączonego bezpośrednio do wzmacniacza co wiąże się z włączeniem i wyłączeniem wzmacniacza za każdym razem jak wsiadam do samochodu i podłączeniem\odłączeniem telefonu i wyborem aplikacji. Generalnie nie do użytku na codzien... Więc chce sobie na stałe przyspawać tablet, a że chce używać Spotify i radia dąb+ to android