Wpis z mikrobloga

5,59% / 100%

#100procent challenge

Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) nazbierała się fajna widownia 24 osób, deal is deal, więc od jutra zaczynam. Teraz mogę opisać dokładniej obecną sytuację, w pierwszym wpisie napisałem kwoty w zaokrągleniach, po prostu musiałem się zagłębić w historię by znaleźć dokładne liczby.

Ogólnie wpłaciłem 1 500zł, potem dołożyłem 597zł czyli łącznie 2 097zł. Kupiłem książki za 156,37zł czyli mój kapitał to dokładnie 1940,65zł.

Status na dziś to 1 106 zł w akcjach i 943,15zł środków wolnych gotowych na dokupowanie akcji na aktualnych pozycjach lub zupełnie innych. Czyli jestem do przodu 108,5zł (5,59%)

Swoją strategię inwestycyjną i filozofię będę opisywał w dziennych wpisach oraz wyjaśnienia dlaczego podjąłem taką decyzję a nie inną.

#trading #gpw #akcje #gielda #newconnect
Emandero - 5,59% / 100%

#100procent challenge

Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) nazbierała się ...

źródło: comment_Y0F1ID3PTESaS8Cc7oaqSkVeb26oXPVK.jpg

Pobierz
  • 8
@Emandero: pomysł jest fajny, ale weź pod uwagę że jak kupisz 6 akcji dino i zapłacisz od tego 5 zł to tak na prawdę akcja musi urosnąć około 2 zł żeby przy sprzedaży wyjść na 0.
Zrewiduj to podejście, bo wyjdzie na to, że jak zrobisz 100% to 30% kapitaju zje prowizja.
@sokool: @szcz33pan: prowizja w mbank 0.39% kwoty transakcji ALE minimum 3zł. Więc by wyjść na normalną "stawkę" 0,39% muszę kupić za co najmniej 770zł. I już widze ograniczenia bo chcę zawsze kupić przynajmniej 2-3 spółki za połowę kapitału i drugą mieć na dokupywanie, więc prowizja będzie zawsze 3zł dla każdej transakcji. Ale jade tak już drugi tydzień i na razie odrobiłem straty i jestem na plus. Zrewuduję po jakimś czasie