Wpis z mikrobloga

Mała aktualizacja tagu #ksiazkiojcakromki

Dziękuje jeszcze raz za odzew i zakupy, to coś niesamowitego, naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie książki z środy/czwartku są już wysłane, dzisiaj wysyłany jest piątek - mam nadzieję że dzisiaj się uda wszystkie wysłać, sobota i niedziela to już pojedyncze sztuki więc myślę, że najpóźniej jutro zostaną wysłane.
Każda osoba której paczka została wysłana dostała już maila z numerem paczki z pp, lub inpost.

Jest kilka wybranych opcji "odbiór osobisty" - jednak bez kontaktu ze mną, więc jak ktoś wybrał odbiór a chce abym mu książki jakoś gdzieś dostarczył, lub chce sobie podejść na Królewska - niech da znać.

W tym tygodniu będzie dodanych sporo aukcji, także tych książek które wystawione były, a się skończyły - także jak ktoś chcę może jeszcze raz za kilka dni sprawdzić aukcje.

Za kilka dni jak się ogarniemy na tym tagu pojawi się rozdajo dla osób które zakupiły książkę - do odbioru będzie potrzebne podanie nicku z allegro, w celu weryfikacji - chce jakoś nagrodzić osoby które dorzuciły cegiełkę do tego sukcesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuje i polecamy się na przyszłość w temacie zakupu książek i podręczników ()

A apropo podręczników i ogólnie książek - jeśli ktoś jest z #krakow lub #chrzanow chce się pozbyć podręczników do szkoły średniej (wciąż się uczy, lub skończył rok czy dwa lata temu) - to zapraszam do kontaktu!
  • Odpowiedz