Wpis z mikrobloga

Robie #pokazkolekcje ;) #gry na #ps4 opisze co przeszedlem i jak oceniam dany tytul, bez spoilerow. Zapraszam tez #konsole

Rise of The Tomb Raider - przeszedłem, świetna gra. Fajne skradanie i strzelanie z łuku. Teraz Tomb nauczył się czegoś od Uncharted

Uncharted 1-3 - przeszedłem 1 i 2, jestem w połowie 3. 3 mnie znudziła już. Fajna seria, ale do popykania, nic glebszego. Wkurzają bossowie i silniejsi rywale

Uncharted 4 - przeszedłem, swietna gra. Dojrzalsza niż pierwsza trojka, roznorodna i bardzo ladna.

The Last of Us - przeszedłem, swietna gra. Fabula zajmujaca, jest klimat, rozgrywka przyjemna - nie za latwa, nie za trudna. Gra ktora cos po sobie zostawia w czlowieku.

GTA5 - przeszedłem, tylko niezla gra. Piekny swiat, bohaterowie durni, fabula w zaden sposob nie zmienila bohaterow. Jako wielki fan Vice City i San Andreas bylem rozczarowany bo mialem wieksze oczekiwania, hype na ta gre tez jest przeogromny.

MGS5 - przeszedłem, swietna gra. Nie bylem weteranem serii wiec nie przeszkadzala mi mala liczba filmikow i glupawa u zrodla fabula. Rozgrywka mega przyjemna, trudnosc gry wysoka, gra fabularnie niedokonczona. Niemniej spedzilem w tej grze przyjemnie ok 200h.

Wiedzmin 3 - przeszedłem, swietna gra. Znakomita fabula, swietne questy, piekny swiat. Gameplay walki niewymagajacy i troche monotonny ale przyjemny. Spedzilem w grze i dodatkach ok 150h.

Ratchet i Clank - przeszedłem, swietna gra. Super swiat, bronie, gameplay arcadowy ale mega spojny i przyjemny. Polecam!

Super Meat Boy, Shovel Knigt - nie przeszedlem, w kazda popykalem maks godzine. Gry trudne ale spojne, dobre. Do wytryhardowania na kiedys ale nie pali mi sie z tym.

The Last Guardian - przeszedlem, dobra gra. Ma imponujace momenty, na ogol jednak tempo rozgrywki wolne. Czasami tez nie wiadomo co trzeba zrobic choc gra typowo liniowa. Nie trzeba sie bac optymalizacji.

Crash - to samo co w przypadku Super Meat Boy, Shovel Knigt, jednak gra na pewno bardziej przyjazna wspolczesnym graczom, wieksza.

Journey - nie przeszedlem, chce kiedys usiasc z rozowym.

Little Big Planet - nie przeszedlem, nie gralem nigdy.

Tearaway - nie przeszedlem, gralem kilka godzin z rozowym. Bardzo przyjemna gra. Piekny swiat.

Horizon - nie przeszedlem, gralem kilka godzin. Fabula nudna i bohaterowie ckliwi. Nic mnie w tej grze nie przyciagnelo. Typowo na odsprzedanie.

Fify - w 16 gralem duzo w kariere, w 18 zaczalem tryb Fut i wciagnalem sie na rok ;) poprawilem skill w fife, zaczalem grac online, dorobilem sie milionow w walucie growej i na rok porzucilem inne gry.

Cyfrowo mam jeszcze Disney Afternoon, Megaman Collection, Tomb Raider 2013. I w plusie Bloodborne i Heavy Rain. Jednak zadnej nie przeszedlem. Mialem jeszcze Driveclub ale sprzedalem. Do kupna na pewno GOW i RDR 2.

Pozdrawiam @sorasill ktory mnie motywuje do grania w cos innego niz Fifa. Na pierwszy ogien idzie Uncharted 3! Zdecydowalem ;)
V.....n - Robie #pokazkolekcje ;) #gry na #ps4 opisze co przeszedlem i jak oceniam da...

źródło: comment_VJXW9m2qe5SleM36ZZSpWPXbA06BUzQW.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Veyn: A no właśnie Shovel Knighta - ty jako posiadacz wersji na konsole Sony masz specjalnego sony'icznego easter egga, więc naprawdę radzę ci przejść chociaż kampanie "Łopata Nadziei"


  • Odpowiedz
@Veyn: no co tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kilku gier brakuje bo pożyczone kolegom, kilku (HZD, GoW, etc) też nie mam w kolekcji bo grałem w pożyczone wersje (ale pewnie kupię jak ceny spadną do sensownych wartości). gier raczej nie odsprzedaję, nawet jeśli mi nie przypadła do gustu. cyfrówek nie kupuję, więc pewnie mam gier i tak mniej niż większość mirków grających w cyfry z PS+ /
Kw4s - @Veyn: no co tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kilku gier brakuje bo pożyczone kolegom, kilku ...

źródło: comment_VNSfsvsd82VfZv4PWSRJrz39LVCS9mKm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Veyn: Jakim cudem MGS5 zajął Ci 200h? Aż tyle razy ginąłeś? Pytam bo zastanawiam się nad kupnem :D Jako fan serii jestem sceptycznie nastawiony do tej gry za monotonne lokalizacje.
  • Odpowiedz
@Invisible22: 1. Save usunalem przypadkowo po 20 misjach 2. Ginalem 3. Nie mialem doswiadczenia i ze skradankami i z trudnymi grami 4. Nie spieszylem sie 5. Czasami staralem sie robic dodatkowe cele/lepsze rangi 6. Ogolnie jak mnie wykrywali to wolalem loadowac 7. Gra sama w sobie zajmuje ok 80h

Podejdz bez oczekiwan, zwlaszcza dotyczacych filmikow i fabuly
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Veyn: Próbowałem na pc grać jako fan serii ale właśnie te same mapy trochę mnie odstraszyły. Jak oceniasz w skali do 10 na konsolę?
Mgs 3 to było coś :D
  • Odpowiedz