Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnosnie uslugi tymczasowe zastrzezenie karty. Wyjechalem za granice na dluzszy okres, mam konto dla mlodych, ktore jest darmowe i tylko oplate za karte jesli nie wykonam min. operacji karta. Rozmawialem z Pania w punkcje stacjonarnym, ale powiedziala ze mbank nie ma mozliwosci czasowej blokady i moge tylko zastrzec karte, abym nie ponosil oplaty za karte. Dlatego przychodze z zapytaniem, czy jesli czasowo zablokuje karte, np. na kilka miesiecy to czy bedzie pobierana oplata za karte? Z logicznego puntku widzenia, karta jest zablokowana z mozliwoscia zdjecia blokady wiec oplata powinna byc pobierana, ale wole sie dopytac :)
#mbank
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pixele co nie, bo nie rozumiem. Przeciez mam karte tylko chce ja zablokowac bo za granica nie bede jej uzywal, a jestem na dluzej. I nie wiem czy musze zastrzec karte calkiem czy jak zablokuje tymczasowo to czy bede za karte musial placic czy nie.
  • Odpowiedz
@SiNec: Za kartę masz opłatę. jak spełnisz warunki to jest za darmo. Blokując tymczasowo kartę nie spełnisz warunków.(bo jest zablokowana);)
  • Odpowiedz