Wpis z mikrobloga

Mateusz 23 Kraków/Rzeszów

Zgłoszenie nr 293 z dnia 2018-07-20 20:25:05

Imię: Mateusz
Wiek: 23
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Kim jestem?
Student UEKu, śmieszek, gitarowy grajek, który ma bardzo duże poczucie humoru, jak i dystans do siebie (szczególnie jak się na ten głupi ryj wywali). Posiadam dosyć wrażliwe usposobienie, więc jak w filmie ma miejsce jakaś smutna scena, albo też romantyczna, to łzę uronię (jedną czy tam pięć, ewentualnie dziesięć, no chyba, że mówimy o Hachiko, wtedy mógłbym sprzedawać nielimitowaną ilość łez). Jeśli chodzi o marzenia, to chciałbym przemierzyć autostopem świat (jak na razie udało mi się tylko Bieszczady), kupić staropolski dworek i mieć konie :)

Wygląd
184 cm, 82 kg, brunet, jasnoniebieskie oczy, krótki zarost. Babcia zawsze mówiła, że przystojny ze mnie kawaler :)) A tak serio, to nie miałem nigdy jakiegoś większego problemu z dziewczynami, ale nie umiałem trafić na tą odpowiednią, która byłaby mi pisana w gwiazdach czy tam w fusach z kawy. Jeśli chodzi o styl ubierania, to raczej casualowy i rockowy.
Jestem szczupły, ostatnio staram się wyrobić bardziej atletyczną sylwetkę, ale że jestem trochę leniwym #!$%@? #pdk, to idzie to dosyć powoli, ale do przodu!

Zainteresowania
Po pierwsze, muzyka (przede wszystkim rock, lata 80te)! Zawsze chciałem zostać gwiazdą rocka, być jak Jon Bon Jovi, skakać po scenie i łapać przelatujące mi przed twarzą staniki. Gwiazdą rocka niestety nie zostałem, ale daję czasem koncerty w domu (oczywiście gdy nikogo nie ma), grając na gitarze i śpiewając, tragedii chyba nie ma, bo w przeciągu iluś tam lat nikt mi w rury nie walił.
Po drugie uno, historia! Zanim chciałem być Jonem Bon Jovim, to chciałem być Indianą Jonesem, zostać archeologiem, dłubać w ziemi, a czasem strzelić kogoś z bicza.
Trzecie uno to zwierzęta, ludzie, a także pomaganie im. Od roku działam w jednej z organizacji studenckich, przez ten rok zdążyłem zorganizować wampiriadę (pierwszy raz oddałem krew, jestem z siebie dumny, hura!), a także szlachetną paczkę, widok szczęścia, malującego się na twarzach osób, do których przyszliśmy z paczkami był nie do opisania, coś pięknego, naprawdę :) Co do zwierząt, to je uwielbiam, jak jestem u kogoś w gościach i ten ktoś ma psa, to najwięcej czasu spędzam właśnie z tym psem xD Poza tym czasem chodzę do schroniska wyprowadzić psiaki, więc fajnie jakbym znalazł sympatyczną mirabelkę, która by mi potowarzyszyła :)
A tak poza tymi trzema punktami, to lubię także książki, filmy, seriale, politykę, duchy, siły nadprzyrodzone, czarne dziury i te sprawy xD Po prostu interesuję się wieloma rzeczami po trochu, raz poczytam o tym, raz o tamtym. No ale dobra, nieważne, bo już tl;dr.

Czego oczekuję?
Kobiety, mitycznej drugiej połówki, która według Platona została oddzielona od drugiej i szczęście zazna dopiero, gdy drugą odnajdzie. A tak bardziej konkretnie i mniej poetycko, to osoby, która nie ma kija w tyłku, posiada duże poczucie humoru i potrafi się z siebie śmiać. Chciałbym również, żeby była zadbana, umiała, a także lubiła ubrać się kobieco, elegancko, żeby nie była osobą wychudzoną, a także nie o grubych kościach. No a przede wszystkim, żebyśmy się dogadali i tak do siebie spasowali, że godziny będą nam się zamieniać w sekundy!

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wersja romantyczna - Przed świtem słońca wyjeżdżamy konno z naszego domku w Bieszczadach, jedziemy w miejsce gdzie jest najpiękniejszy widok, siadamy na trawie i oglądamy wschód słońca, potem uprawiamy namiętny seks, a nasze krzyki mieszają się z odgłosami zwierząt i ptaków, chociaż trochę przypał jakbyśmy krzykami konie wystraszyli, bo by trzeba było z buta wracać ;/
Wersja zwykła - spanie do późna, wspólne robienie posiłków, przytulanie się, oglądanie filmów, wycieczka za miasto, jeżdżenie wózkami sklepowymi po parkingu Tesco, a w nocy leżenie na środku drogi i patrzenie w gwiazdy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub: tak
Dzieci: również tak
Używki: rzadko piję, a jak już to piwo, albo drinki. Nie palę i nie lubię palenia u kobiet. Jeśli chodzi o narkotyki, to mówię im absolutne, ostateczne i definitywne NIE.

Chciałbym, aby wszyscy byli szczęśliwi i pogodni, jak ten nasz mały ulubieniec! https://www.youtube.com/watch?v=XZY4ovo5hjM,

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykrakow/rzeszow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Mateusz 23 Kraków/Rzeszów

Zgłoszenie nr 293 z dnia 2018-07-20 20:25...
źródło: comment_GG57tlkb4AupM87AeMBulghTaGvevKiN.jpg
  • 2