Wpis z mikrobloga

Zaczynamy drugi sezon wykopowych seriali

Witam ponownie, ostatnio ocenialiśmy "Grę o tron" (2011-2019). 11,62% przepytanych mirków widziało choć jeden odcinek, 77,89% przepytanych mirków widziało cały serial, 10,47% przepytanych mirków nie widziało go. Średnia ocena z ankiety wynosi 8,25. To mniej niż na filmwebie (8,9) i niż na IMDB (9,5).

Dzisiaj będziemy oceniać serial "Latający cyrk Monty Pythona" (1969-1974). Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego serialu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W następnym głosowaniu zajmiemy się serialem "Rodzina Soprano" (1999-2007).

Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

Miłej zabawy :)

#seriale #wykopoweseriale
AurenaZPolski - Zaczynamy drugi sezon wykopowych seriali

Witam ponownie, ostatnio ...

źródło: comment_sz72750v0OPAMwgEFrky1CDkE9PUbIgS.jpg

Pobierz

na ile oceniasz?

  • 1 9.7% (114)
  • 2 1.9% (22)
  • 3 1.0% (12)
  • 4 1.0% (12)
  • 5 1.7% (20)
  • 6 1.7% (20)
  • 7 4.7% (55)
  • 8 6.7% (79)
  • 9 12.7% (150)
  • 10 59.0% (697)

Oddanych głosów: 1181

  • 59
  • Odpowiedz
#niepopularnaopinia jakoś nigdy nie mogłem się do tego przekonać, nie wiem co wy w tym widzicie, to chyba jak ktoś bardzo nie lubi Niemców i kościoła to może wtedy, ale sam nie przepadam szczególnie za jednym i drugim, a jakoś mnie nie bawi.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Uwielbiam motyw z modrzewiem,jak go widzę to okrutnie kisnę.No i chyba moim ulubionym skeczem jest ten o zabójczym żarcie.Ale było tyle świetnych skeczy,aż trudno wybrać te ulubione.No i jeszcze Always Look on The Bright Side of Life z Żywotu Briana - genialna piosenka.
Rzeszowiak2 - @AurenaZPolski: Uwielbiam motyw z modrzewiem,jak go widzę to okrutnie k...
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: najlepszy skecz o życiu i twórczości Johanna Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft z Ulm

i jak rozmawiają z Karlem, jedynym potomkiem Johanna Gambolputty de von Ausfern
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: No ciężko to ocenić, jak to zbiór skeczy. Niektóre wybitne i na zawsze zapisały się w historii, inne słabe. Zawsze bardziej wolałem filmy pełnometrażowe Pajtonów, bo one trzymały zazwyczaj jednolity poziom.
No ale za parę poszczególnych skeczy leci 8/10.
  • Odpowiedz
Tak jak ktoś wyżej powiedział - to się albo kocha, albo nienawidzi. Typowy brytolski humor, dla nas żyjących 50 lat później i w innym kraju może być trochę dziwny, nabijają się z wielu osób/sytuacji, o których nie mamy pojęcia.
Natomiast rzeczy uniwersalne śmieszą, nawet bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbardziej lubię w całości odcinki: 3, 14 i 17, tam znajduje się większość skeczy z moich "ulubionych".
Byli prekursorami
  • Odpowiedz