Wpis z mikrobloga

@daniel95: składałem chyba w lutym lub w marcu. Miałem dostać SMSa że już mogę odebrać, i tak czekałem, czekałem, ale że w sumie niedługo możliwe, że mi się przyda to postanowiłem zadzwonić do PCK i się dopytać co tak długo, okazało się, że czeka na mnie od 17 kwietnia, tylko najwidoczniej zapomnieli o SMSie.
Warto więc się dopytać. ;)
  • Odpowiedz
@Jotu: No spoko, ja tez chcialem, ale zycie to cqurwa i dala mi uczulenia, alergie i astme, pozdro.
Fajnie jest zobaczyc jak w kolejce Januszexy bija piana z ust jak ktos idzie z legitymacja za krew.
  • Odpowiedz
@Pawel24: Z tym zawsze bym polemizował. Czasami trafia się na opór. Wiadomo można się szarpać ze starymi babami na recepcji, najlepiej walić prosto do lekarza. Oni zawsze ustawiają takie baby.
  • Odpowiedz
@zajo22: w aptekach to i bez tego parę razy mnie puścili jak pokazałem zwykłą książeczkę w której wpisują donacje wszystkie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A to nie jest tak że po oddaniu 6L dopiero możesz się starać o szybsze przyjęcie u lekarza?? W sensie że dopiero wtedy legitymacja nabiera swojej wartości
  • Odpowiedz
@MrBarman: Zasłużony Honorowy Dawca Krwi to właśnie ktoś kto oddał już co najmniej te 6L (5L w przypadku kobiet), przed tym to po prostu Honorowy Dawca Krwi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Goronco: 450 ml na raz.

Czas zależy ile ludzi w kolejce, ale ja zawsze sobie rezerwuję co najmniej 1.5h, tak żeby w razie czego mieć na zapas.
  • Odpowiedz
@Pawel24 ja jeszcze nigdy nie skorzystałem a jestem zasłużony. Może dlatego, że nigdy nie trafiłem na potężna kolejkę, a te dwie maks trzy osoby przede mną jestem w stanie poczekać. Tym bardziej, że oni też pewnie już swoje wyczekali, a ja w sumie nic takiego nie robię, żeby wielce się wpychać.

Jak kiedyś będzie 20 osoby przede mną i cały dzień czekania, a ja będę się spieszył to może wtedy ;)
  • Odpowiedz
@Jotu miałem na myśli ile się zbiera na 1 stopień :D 6000:450=14 co najmniej. Co bodajże 3 miesiące? Czyli prawie 4 lata konsekwentnosci
  • Odpowiedz
@Jotu: gratulację Bohaterze! Ostatnio siedziałam na poczekalni i właśnie przyszedł jeden niebieski, chciał wejść pilnie pokazać swoje badania bo wyszły bardzo źle i panie z rtg. kazały PILNĄ konsultację (lek. pulmunolog). Te stare #!$%@? zastawiły drzwi, nie pozwoliły mu wejść, a więc on grzecznie cyk legitymacja- a te HO HO pewnie wydrukował na tych drukarkach z internetów :)
wysłałam doktorowi sms ze za drzwiami się biją- wyszedł i zawołał jego i
  • Odpowiedz
@Goronco: można tez oddawać składniki, np takie płytki to równowartość 500 ml, a można je oddawać co miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) co daje III stopień w rok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco: No albo jedno, albo drugie. W sensie, są konkretne odstępy czasu między konkretnymi donacjami - płytki 2 miesiące po pełnej itp.
  • Odpowiedz