Wpis z mikrobloga

@Tom6533: to coś jak na aliexpress, oni trzymają kasę aż potwierdzisz że otrzymałeś towar albo nie zgłosisz zastrzeżeń (spór etc.) przez ileś tam dni i dopiero przekazują kasę sprzedającemu. Na aliexpress to jest standardowo 40 dni a na dhaget chyba nawet więcej. Gdzieś w szczegółach zamówienia znajdziesz jak poszukasz ile to jest dokładnie
  • Odpowiedz
@mrozny100: Rozumiem, dzięki. Czyli na dobrą sprawę, przelew wykonałem na dane które są w załączniku i już nie muszę się o nic martwić? Na razie nie chcę mieszać się w jakieś "Dhpay" ponieważ to moje pierwsze zamówienie na DHgate
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrozny100: On nie o to pyta.
@Tom6533: Prawdopodobnie będziesz musiał jeszcze raz kliknąć zapłać i użyć konta DHpay, następnym razem po prostu zapłać kartą i oszczędź sobie trudności.
  • Odpowiedz
@Tom6533: Mam do Ciebie pytanie, i jak musiałeś coś robić jak mówił ms93 czy samo że tak powiem się oplaciło, jezeli nic wieecej nie robiłeś prócz przelewu to jak szybko zaakceptowali go ?
  • Odpowiedz
@Tom6533 Robiłeś coś więcej po przelewie czy automatycznie Ci wskoczyło że zostało zapłacone? Po jakim czasie zakup poszedł w "ruch"? Bo kupiłem właśnie i nie jestem pewny :d
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sankilatem
@Aggressive dla świętego spokoju założyłem to DHpay, po kilku dniach przyszedł mail ze konto zostało doładowane i opłaciłem zamówienie przez DHpay :) na drugi raz użyłem karty, przelew odrazu poszedł :)
  • Odpowiedz