Wpis z mikrobloga

Dosyć prosty poradnik jak kupować z Argentyny. Głównie na podstawie wiedzy użytkownika Pepper o nicku patryniu

Potrzebujemy:
-Laptopa z kartą Wi-Fi
-Xboxa ;)

1. Dodajemy metodę płatności kartą. Ja używam Revoult. Adres rozliczeniowy:
Buenos Aires, Alejandro Maria de Aguado 2870, C 1425 CEB <--- Ambasa polska w Argentynie

2. W ustawieniach Xboxa zmieniamy Lokalizację na Argentyna i dajemy uruchom ponownie.

3. Jeżeli mamy Xboxa podpiętego przez kabel LAN - odłączamy ten kabel.

*********************
Idziemy do laptopta
*******************
4. Ściągamy program NordVPN, instalujemy
5. Wchodzimy na stronę https://free.nordvpn.com/
6. Tworzymy 10 minutowy mail --> https://10minut.xyz/
7. Używamy 10 minutowego maila i rejestrujemy się na NordVPN
8. Logujemy się nowym darmowym 3 dniowym kontem VPN do programu NordVPN
9. Ściągamy program Connectify, instalujemy
10. Łączymy się z serwerem w Argentynie - tutaj trzeba sprawdzać, czy jesteśmy połączeni z Argentyną, czy z Kanadą (jakiś błąd ze strony NordVPN, wczoraj za 4 razem dopiero trafiłem na serwer faktycznie w Argentynie)
11. Odpalamy Connectify
12. Create a: Wi-Fi Hotspot, Internet to share --> TAP-NordVPN Windows Adapter V9, Network Acces---> Routed. Nazwa i hasło jakie chcecie, ja zostawiłem domyślne.
13. Start Hotspot
14. W zakładce Clients zobaczymy dodatkowo IP jakie mamy i czy faktycznie jest to Argentyna. Jeżeli nie, klikamy Stop Hotspot i łączymy się w NordVPN do innego serwera argentyńskiego.

******************
Wracamy do Xboxa
********************
15. Zresetowanego Xboxa łączymy przez Wi-Fi do naszej sieci "Connectify-me" (taka nazwa, jeżeli nic nie zmieniliście w nazwie).
16. Jesteśmy połączeni przez VPN Argentyna. Wchodzimy do sklepu i kupujemy. Trzeba sprawdzać czy waluta to $ argentyńskie.
17. Testujcie najpierw na czymś tanim, czy przechodzi ;)

Wołam: @Jontek6: @robertos76: @anthoris: @SoNuS:

#xboxone
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@SoNuS w sumie karta wifi w pc wystarczy moim zdaniem ;)

@anthoris Fifę 18, Witcher 3, FIFA 19 preorder, tak kupowałem i teraz Game Pass. Nie pamiętam czy coś jeszcze. Problemów na razie nie ma :D
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: mi coś przez przeglądarke nie działało przez VPN (nie przepuściło płatności), a jak puściłem to samo vpn na konsole to przeszło. Chociaż ktoś pisał że mu przez przeglądarke działa normalnie, więc nie wiem w czym problem był u mnie.
  • Odpowiedz
Zrobiłem wszystko jak w instrukcji ale przy próbie połączenia konsoli z utworzoną siecią mam komunikat o braku połączenia z serwerem DHCP. Wie ktoś co może być przyczyną i jak to rozwiązać?
  • Odpowiedz