Wpis z mikrobloga

#poczatkujacymodelarz <-- moj tag autorski
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi

Czesc mircy. Wlasnie skonczylem. Pzkpfw KW-2 754(r), czyli zdobyczny KW-2 wykorzystywany przez niemcow na froncie wschodnim.

Mnie osobiscie zadowala efekt. Jest to pierwszy czolg przy ktorym dysponowalem jako taka wiedza w temacie technik uzyskiwania roznych efektow.

Wiecej zdjec w komentarzach.
Kartkowkazgrilla - #poczatkujacymodelarz <-- moj tag autorski
#modelarstwo #zaintere...

źródło: comment_O2A92tSwmId8no5KfdLG3WABAaMDxDOF.jpg

Pobierz
  • 16
Bardzo fajnie to wyszło, ale mam parę uwag ;)
Rozumiem, że biała farba to zimowy kamuflaż (nie pamiętam jak się nazywa ten syf, który nakładano na czołgi) który schodził pod byle pretekstem. U Ciebie trzyma się on nadzwyczaj dobrze w miejscu, gdzie powinno go już dawno nie być ("drabinka" używana do wchodzenia, "wycior", "haczyki"). Dodatkowo, jeśli to na gąskach to rdza, to w zaznaczonych miejscach raczej nie ma opcji żeby ją uświadczyć.
Stona - Bardzo fajnie to wyszło, ale mam parę uwag ;)
Rozumiem, że biała farba to zi...

źródło: comment_Wxj1Gs7VXWgdm8cCJP3POFwpt9AwJcKY.jpg

Pobierz
@Stona: moge sprobowac. Boje sie drabinek dotykac bo dwie sie ulamaly kiedy probowalem zetrzec farbe. Pomysl byl taki zeby drabinki i pancerz pod nimi byl wytarty.

Z drugiej strony teatralnosc tez jest dobra, szczegolnie kiedy model stoi i ladnie wyglada na biurku. Wiadomo, ze z modelu na model bede staral sie ulepszac technike i isc w strone realizmu.