Wpis z mikrobloga

@ksmpol: po tym jak w moim poprzednim Samsungu spieprzył sie drugi raz silnik kupiłem

https://www.oleole.pl/odkurzacze/raven-eo001n.bhtml?from=pla&gclid=EAIaIQobChMIlpuX_I-r3AIVV18ZCh3uugegEAQYBCABEgK62fD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CMfLvYCQq9wCFdEPGAodKdwC9A

RAVEN - zalety duza moc - ssie lepiej niz dziwka na trasie. Lepsze filtry jak w samsungu. Wady krótki kabel, krótsza rura teleskopowa trzeba sie bardziej schylać ( ale do sprzątania mieszkania swietny ) podnosi prawie, że klepke. . Mniej elastyczna rura jak w przypadku samsunga. A tak jestem bardzo zadowolony. Kolejne zalety mniejszy i lżejszy
@ksmpol: Za żart mizoginistyczny w treści wpisu otrzymujesz ode mnie plusa i odznakę "XD"
Natomiast jeżeli chodzi o odkurzacz, to ja polecam z tych na kabel z regulowanym ciągiem, a nie jakieś bezprzewodowe gówno co nie ciągnie. U mnie w domu taki stoi w rogu i się kurzy tylko.
@ksmpol jak masz zwierzęta to zdecydowanie z mocną siłą ssania na kłaki. Ja mam philipsa performera i daję radę. Workowyna s-bagi, nie lubię się bawić w mycie pojemników, a tak wyrzucam i wkładam nowy. Ma filtr hepa 13. Ciągnie aż miło. Z wad, jest większy niż taki za stówe. Użytkuję około 6 lat i nic się nie dzieję.