Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę o pomoc. Szukam auta za około 20 tys. PLN. Na pewno benzyna i w miarę jak najnowszy. Myślałem o jakimś z segmentu C, ale chyba nie dostane nic nowszego w tych pieniądzach. Chciałbym też nie użerać się za długo z nim przy sprzedaży za 2 lata. Z tego co czytałem to ludzie chcą tylko VW za 15k, więc najrozsądniej byłoby chyba wziąc polo #samochody #auto #samochod #kupujzwykopem
  • 2
@fejcon: Może Astra H? Jak masz 20 tys to znajdziesz wersje 5d praktycznie z końca produkcji, tylko nasze krajowe niestety będą golasami jeżeli chodzi o wyposażenie. Części tanie, silniki proste. Jeżeli chcesz auto które wygląda ciekawiej, to skłaniałbym się w stronę wersji 3D, czyli GTC. Zupełnie inna linia nadwozia, czesto bogatsze wyposażenie, jednak jest mniej praktyczna przez co mniej popularna. Sam mam taką GTC 2.0t, jakbyś miał jakieś pytania to pytaj
@kroliczasty: Teraz jeżdżę polowka III 3d i szczerze jednak wolałbym coś 5d. Astrze się ciągle przyglądam, ale jest tego mnóstwo na rynku i boję się, że potem będzie ciężko sprzedać za normalna kasę
Dzięki za odpowiedz.