Wpis z mikrobloga

W poniedziałek losowanie III rundy eliminacyjnej - grupa mistrzowska.
To dopiero 3 runda a już widać że będzie dużo trudniej jeśli awansujemy :P
#legia #pilkanozna
Nie widzę kogoś kogo bardzo chcielibyśmy trafić.

Legia Warszawa / FC Spartak Trnava 24,500
-------------------------------------------------------
BATE Borysów / HJK 20,500
GNK Dinamo (Zagrzeb) / Hapoel Beer Szewa 17,500
Sheriff Tiraspol / FK Škendija 79 (Tetovo) 14,750
Malmö FF / CFR Cluj 14,000
FK Crvena zvezda (Belgrad) / Sūduva Marijampolė 10,750
AÉK (Ateny)
  • 19
@STL9: @Ausfahrt:

W tym roku trochę więcej można zarobić za puchary.
Jeśli odpadlibyśmy w 4 rundzie el LM to dostalibyśmy 5 mln euro, 3 mln euro za awans do LE i do tego jeszcze minimum 3 mln euro za mecze grupowe (przy 6 porazkach)
co razem daje około 11m euro!
Więc uważam osobiście że najlepiej pewnie by było jakby odpadli w 4 rundzie i zagrali w LE.
To dopiero 3 runda a już widać że będzie dużo trudniej jeśli awansujemy :P


@Oskarek89: to nieprawda, spójrz na drużyny jakie mogliśmy losowac w pozostałych latach i zobaczysz że poziom był dokładnie taki sam. Różnica między tą reformą a poprzednim systemem jest to głównie to że mamy jeden ogórkowy mecz więcej aczkolwiek może się zdarzyć że na nieprzyjemnego, całkiem poważnego przeciwnika możemy trafić już w 2 rundzie ale prawdopodobienstwo jest dość
Btw ja bym z Sheriffa się cieszył. Drugi tak #!$%@? dwumecz nie ma szans się powtórzyć.


@peetee: W przypadku polskich drużyn z żadnego rywala nie wypada się cieszyć. Cieszymy się dopiero z wyników a nie rywali czy losowań.

@Oskarek89: Przychód z dnia meczowego LM przy dobrych rywalach w grupie może być większy moim zdaniem niż w LE wszystko zależy od wielu czynników.
W przypadku polskich drużyn z żadnego rywala nie wypada się cieszyć. Cieszymy się dopiero z wyników a nie rywali czy losowań.


@krissq2502: nie zgodzę się. Są rywale i są rywale. Jak wylosowalismy Dundalk to skakałem w domu z radości (tymczasem w domu u oskarka #pdk) bo jeszcze dzień wcześniej groziło nam granie z Olympiakosem.
Odpaść i tak mozna z każdym. A najbardziej chciałbym wyeliminować BATE (walka o prestiż w regionie jak dla mnie stawka razy dwa) i Sherifa (rewanż).