Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jaka była afera bo tvn wycenił sobie za materiał dla Policji 400 PLN?, trzymajcie się mocno:
Wykop! Wycena nagrań do Instytutu Pamięci i Tożsamości który buduje Rydzyk.

Wycena minuty nagrania wideo: 1000 PLN, a że rydzyk posiada ich 725 godzin, wartość całkowita to ponad 43 000 000PLN, wycena minuty nagrania audio: 300 PLN, tych z kolei Rydzyk ma 1322 godzin, wartość całkowita ponad 23 000 000 PLN

W znalezisku znajdziecie całą wycenę.
#neuropa #biznes #bekazkatoli #rakcontent #ciekawostki #polska
saakaszi - Pamiętacie jaka była afera bo tvn wycenił sobie za materiał dla Policji 40...

źródło: comment_zeMO8Aoov4dQcDh6f8PBU93wABR6lop1.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@saakaszi: Chciałbym zobaczyć szczegółową wycenę, jak doszli do takiej kwoty. Brzmi to trochę, jakby do każdej minuty filmu musieli od początku zwoływać ekipę, załatwiać sprzęt i jechać na miejsce.
  • Odpowiedz
@saakaszi: #!$%@?ąc od tej sytuacji, to mam wrażenie że delikatnie manipulujesz.
TVN chciał kasę za nagranie, które dokumentuje przestępstwo/wykroczenie i chcieli kasę, za czas potrzebny na przygotowanie tego.
Natomiast Rydzyk chce kase za jakieś dzieło/historyczne, które wymagało przygotowania, czasu, jeżdżenia po kraju i zbierania tych informacji. Nie znam stawek rynkowych, ale naturalne się wydaje, że Rydzyk będzie chciał więcej niż TVN.
  • Odpowiedz
@saakaszi: zdaje się, że słuchałem części z tych nagrań. Ot, opowieści starszych ludzi po wioskach z dodanym opisem. Wątpliwe też to, że cokolwiek z tego było głębiej przeswiatlane.
Więc słuchajcie swoich babć bo 10k za krótką historyjkę to mało
  • Odpowiedz
@Clear: Sam nie wiem dlaczego: odnosiło się ogólnie do sprawy, ale zawierało całkowicie nowe nigdzie wcześniej nie udostępione materiały, przede wszystkim skan z wyceny nagrań, a także wszystkie szczegóły odnośnie wyceny, była tam także umowa z ministrem Glińskim, która również nigdzie wcześniej nie została opublikowana.
  • Odpowiedz