Wpis z mikrobloga

@Stefaniak91: a w czym masz problem? Typ niepotrzebnie podejmuje dyskusje, odpowiedzią powinno być cena to ... jeśli oferta panu nie odpowiada proszę skorzystać z ofert na allegro, elo.
  • Odpowiedz
@kamilowski: ja też nie ale często udaje mi się wyrwać coś taniej i puścić to na allegro drożej, ogólnie to piszę tylko do desperatów, których ogłoszenia wiszą kilka tygodni lub widać, że pilnie siano potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stefaniak91: Najlepiej w tej sytuacji nie odpowiadać. Tak nawiasem nie wiem gdzie jest taki sklep gdzie za złożenie pc chcą 380 - 450 zł. jak mi by płacili od sztuki 150 to i tak było by juz duzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 665
@Stefaniak91: ale po co piszesz, ze na allegro mozna taniej? Myslisz, ze on tego nie wie czy liczysz, ze sie zlituje i opusci do cen z allegro? Jak ci nie odpowiada, to kupuj na allegro i tyle.
To, ze trafiles na dzbana, nie odejmuje dzbanowatosci tobie...
  • Odpowiedz
@Stefaniak91 kiedyś pracowalem w sklepie przemyslowym. Przylatuje gość pyta sie ile to i to. Ja mówię 190zl a on w innym sklepie taniej maja. Ja mówię byc może :) nie twierdzę ze nie.

Gosc wyszedl za 20min wraca. Mina Janusza niezapomniana
  • Odpowiedz
@Stefaniak91: ale przecież na morele od jakiejś tam kwoty (2000 chyba) wklepujesz kod i masz złożenie gratis, a samo złożenie gdybyś jednak chciał zapłacić kosztuje coś w granicach stówki.
Imho ty się #!$%@? bo to jego biznes, ale koleś też gada jakieś kocopoły.
  • Odpowiedz