Wpis z mikrobloga

@CzarnkowskiePiwo gratulacje:) co do padania od błyskawicy mefa, odciagasz go na solo od reszty i włączasz aurę...obniżenia resow(ta zielona);) serio. Tylko musi być silniejsza niż ta od mefa. Gra wybiera silniejszą aurę i anuluje działanie drugiej takiej samej na tym obszarze. Mefa dasz radę bez fana zabić, tylko trochę dłużej zajmie:)
@htmerky: Oczywiście pierwszy char to była soska, ten smiter jest mega tani, myślę, że za jednego ista jesteś w stanie skompletować taki by dawać radę z uberami. Warto też poszukać różdżki z ładunkami do life tapu bo 5% z rękawic to strasznie mało. Jeśli potrzebujesz pomocy/rady to napisz na pw.
@CzarnkowskiePiwo mógłbyś podpowiedzieć jakie itemki i talizmany posiadasz :) dzisiaj wreszcie zarobiłem prawie ista to nareszcie zacznę mfowac jak człowiek z w miarę normalnym eq i myślę w ciągu 2-3 dni zbuduje tego smitera.
@htmerky: Fazowe ostrze ze słówkiem "sierp księżyca", twarz wilhelma (socketuj umem jeśli potrzebujesz resów), amu oko kota, tarcza herold zaka (chyba najdroższa z mojego eq, miałęm to szczęscie ze wydropiłem mysle ze warto kupić bo low zaka powinna byc tania(socketuj umem lub perf brylantem dla resów), buty gore rider (jezdziec rzezi), ring kruczy lód, drugi ring kranosludzka gwiazda (abs ognia)/bul-kathos (troche drogi, dobre life leech i +1 skill)/wisp (na mefa idealny)/ideałem