Wpis z mikrobloga

@koomarr: clio rs... fajne - chcialem kiedys kupic twingo rs, w sumie tez szalone ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jaki teraz tam silnik siedzi, bo nie chce mi se szukac na stronie Renault. Moc, pojemnosc i czy doladowany ?.

Ogolnie gratki.
@koomarr: jeszcze raz zanudze - jaka roznica miedzy tym a megane rs ? Bo Megane od 90K chyba srtuje i to jest b. Dobra cena.

A twingo chcialem nie to obecne tylko poprzddnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) byl tam chyba 1.6 130Km n/a.
@Student_AWAS: Megane coś koło 100 000 ale mowisz o wersji GT, 1.6 205KM. Clio w topowej wersji - lżejsze, mocniejsze no i niesamowite zawieszenie :). Megane RS natomiast 1.8 280KM to już inna bajka, inne pieniądze i większy samochod. Ja uwielbiałem zawsze małe „gokarty” :) a teraz lubie je jeszcze bardziej.
@Student_AWAS a to chciałeś szybsze auto, nie było szybszych w podobnej cenie?
Osiągi z tego co widzę nie powalają... 7s do setki i ponad 30 do 200... Strach startować do diesla.
Będziesz to męczyć na torze? ()
@kipowrot: Właśnie przymierzam się by odwiedzić tor w Poznaniu ale dopiero po wakacjach uda mi się pojechać :). Osiągi na prostej są wystarczające (myśle ze 6.5 jest do uzyskania) na codzienne użytkowanie jednakże to zawieszenie robi wspaniała robotę. Nie wiem jak prowadzą się modele u konkurencji, ale fakt że swojej klasie jest najszybszy na nurburgringu na pewno coś znaczy :).
@kipowrot: w sumie strona bardzo przyjazna, dużo modeli sprawdzonych plus czasy na torze :). Widać, ze od 180 w górę dostają zadyszki i to się za pewne zgadza. Na szczęście w normalnym użytkowaniu rzadko takie prędkości się uzyskuje :)
@rasala: Od kiedy kolega dał mi się przejechać clio 3 rs jakoś poczułem ogromna sympatie do usportowionych wozów Renault. Po oglądnięciu wielu filmów i przeczytaniu wielu testów przekonałem sie do zakupu Clio w wersji RS 18. Nie miałem okazji nawet sprawdzić innych aktualnych hothachy. Po przejeżdżonym weekendzie nie żałuje decyzji :)