Wpis z mikrobloga

Pewno klasyczna sytuacja - jak gadasz z Czechem to jest OK i generalnie większość ludzi zachowuje się w porządku, ale z doświadczenia widzę zawsze że np policja lubi się czepiać jak masz polskie blachy, wydaje mi się też że część z nich do nas ma wąty na polu historycznym, jak mnie pamięć nie myli jakiś czas temu było wielkie zdziwienie jak czescy kibole palili jakieś tam nasze zdobyczne barwy, a to jednak
@Target1920: @BrakPomysluNaNick: Mieszkam spacerem od granicy, bywam często na wycieczki z rodziną, mam znajomych Czechów i nigdy nie spotkałem się z nieuprzejmością ze względu na moje pochodzenie. Czechy to fascynujący kraj dla mnie, sam chyba trochę przesiąkłem czeskością bo za gówniaka gdy były tylko dwa programy w TV miałem jeszcze dwa dodatkowe Czechosłowackie. Później w latach 90-tych oglądałem TV Nowa, gdzie taki Świat według Bundych czy X-Files mieli w ramówce
Pobierz lakukaracza_ - @Target1920: @BrakPomysluNaNick: Mieszkam spacerem od granicy, bywam c...
źródło: comment_WCANAzgTmaD3kOSA7MHehzlJH6HgJWQq.jpg
@Dr_Killjoy: Pivni Festival na Namesti Svobody się zbliża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BrakPomysluNaNick: z kilku wizyt w Czechach "najgorszą" rzeczą jaka mnie spotkała to było wyśmiewanie się z języka polskiego podkreślając Ę Ą i inne CZ przez pijanego typka - jego towarzyszki były zażenowane takim zachowaniem (oczywiście specjalnie się nie przejęliśmy i zripostowaliśmy to śmiesznością ich języka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).