Wpis z mikrobloga

oho xD juz "zapaleni kibice" którzy oczywiście nie są "januszami" bedą pisać ze no mundial mundialem, ale Lewy to przecież najlepsza 9 w Europie xDDD KRUL SZCZELCUF w lidze zdominowanej przez jeden klub xD
Beka z was cymbały
  • Odpowiedz
@M558: już się widzę zaczyna karuzela od nowa, Lewy DZIK przecież bo się nauczył po kilku latach wykonywać stałe fragmenty i obrazeczki z 9tką można wkleić raz na pól roku xD Mundial to wypadek przy pracy bo nie miał kto królowi strzelców podawać a on biedaczyna przegrał tylko 80% 1v1 i #!$%@?ł prawie 100% podań ale ważne ze ogórom w Bundeslidze SZCZELA to jest gwiazda na miare Ronaldo xD
  • Odpowiedz
@pzkpfw:

Właśnie dlatego Frankowski > Lewandowski.
Frankowski, który nie pojechał na żadne Euro i żadne mistrzostwa, a wszyscy #!$%@? w Polsce wiedzieli, że był naszym najlepszym ówczesnym piłkarzem, który spokojnie mógłby bez kompleksów być skrzydłowym reprezentacji Niemiec.

Już nie będę roztrząsał tego czy prawdą jest plotka jakoby Franek i Dudek pokłócili się z PZPN o pieniądze i w efekcie nie pojechali na mundial, faktem natomiast jest to, że zostali nieźle wyruchani
  • Odpowiedz
  • 3
@Lisowczy a daj spokój, tutaj #!$%@? jakąś opinie logiczna znaleźć to jest cud, jak pisałem ze wcale nie mamy takich dużych szans na wyjscie z grupy to oczywiście hurr janusz polaczek, jak pisałem że Linetty dobrze sobie radzil jako rozgrywający to czytałem ze "to najglupsza opinia jaka mozna przeczytac" xD w y k o p pe el
  • Odpowiedz
@Lisowczy: Mi sie wydaje, ze Frankowski mógłby powalczyć wtedy o złotą piłke na rowni z Ronaldinho, nie to co ten Lewandowski marniak, co to jest 2 razy krol strzelcow w jakiejs slabej niemieckiej lidze zdominowanej przez Bayern, Franek zdobywal krola strzelcow w Jagielonii i Wisle w ultra silnej polskiej lidze.
A gole w kadrze? Lewandowski? 3 bramki jakiejś tam Danii? krol strzelców calych eliminacji do Euro + mistrzostw swiata? Frankowski potrafil
  • Odpowiedz
@Maklerio: nie liczy się siła ligi na jej krańcowym wylocie jakim jest bayern, tylko jej stały poziom. Innymi słowy - ciężej jest być strzelcem ekstraklasy gdzie o złoto walczy wiele klubów i rozgrywka jest wyrównana - niż w bundeslidze gdzie bayern dewastuje każdy klub i nie ma żadnej konkurencji.
Myślisz, że Bayern jest słabszy od Manchester City? Raczej nie, ale potrafie sobie wyobrazić że grając w premiership lewy nie byłby tym
  • Odpowiedz
@DzonySiara:

no i dobra w czym masz problem, spal flagę, koszulkę nie kibicuj naszym tylko Chorwatom Boże swiety co za #!$%@? kraj, jeszcze 1,5 miesiąca temu na rekach ich nosiłeś


Jak Ty mie zaimponowałeś w tej chwiliii... uwielbiam tą #!$%@?ą hipokryzję w naszym narodzie.
Jak grają dobrze - Lewy występuje w reklamie - łooo Łobełcik to taki populałny, że w tylu reklamach gra
Jak grają #!$%@? - Lewy występuje w reklamie
  • Odpowiedz